2733
2739
عنوان

خاستگارعقب مانده

1274 بازدید | 79 پست

یه خواستگارداشتم اولین بار باهاش صحبت کردم شروع کردقربون صدقه رفتن جملات عاشقانه ابکی ایشون منو دیده بودمن هنوزندیده بودم گفتم من شماروباید ببینم نظر بدم گفت شما من رو دوست نداری دلت جای دیگست اصلا من یه چیز میگفتم اون یه چیز دیگه به نظرم ازفضا اومده بود خلاصه ازخودش رونمایی نکرد یه عکس هم فرستاد معلوم نیست کی بود خواهرش زنگ زد بیاد خونمون  گفتم برادرت خودشو نشون بده چشم ردش کردم رفت الانم پیام عاشقانه میده کلا من رو اسکل کرده کرده اعتماد به نفسم رفته میگم چرا ادم اسکل گیر من میاد به خدا هم موقرهم سرسنگین هستم خیلی هم جدی 

عتیقه زیاده🤣🤣

فرزندم ما دردهای زیادی را چشیده ایم ...دردهایی  که بزرگ شدند و جایشان را به زخم هایی دادند که خوب شدند اما فراموش نه.‌‌...خداوندا بابت نعمت هایی که به من بخشیده ای از شما سپاسگزارم💕💕

بلاکش کن

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

منم همینم همه میگن تیپ و قیافه و هیکلت خوبه ولی همیشه هرچی خاستگار خل و چل هست گیر من میاد

توی خیابون هم هرچی عقب موندس سمت من میاد به خدا سر به زیر هم هستم

خلاصه نگم برات تو تنها نیستی😂😂

کردم بایه شماره دیگه میاد حالم ازش بهم میخوره کلا خطم رو باید عوض کنم یعنی پیام هاش روببینید فقط خند ...

کنجکاوشدم،اسکرین بفرست😬

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین

این که خوبه عزیزم. ما یه همسایه داریم پسره کلا عقب مونده هست و تحت پوشش بهزیستیه. به مادرش گفته بود زن میخام مادرش هم گوش نکرده بود.خودش پاشده بود اومده بود خونه ما.من هم خونه نبودم. مادرم میگفت بهم گفته میخام زن بگیرم.حالا دخترت کجاست؟😂😂😂😂

منم همیشه فکرمیکنم چه مشکلی دارم که آدم نرمال سراغم نمیاد. فهمیدی چرا ب منم بگو

یهو چشمم به کامنتت افتاد

وای با تمام وجود حرفتو درک کردم

همه دوستام تا توی دبیرستان بودن دوست پسرای خوب داشتن و پسرا واسشون بال بال میزدن تا اومدن دانشگاا شوهر کردن و رفتن منم فقط اومده بودم بهر تماشا😂😂