2737
2734
عنوان

خاستگارعقب مانده

| مشاهده متن کامل بحث + 1274 بازدید | 79 پست
دقیقا الان تمام همکلاسیای منم از دبیرستان و دانشگاه ازدواج کردن. من حتی تو فامیلم پسر نرمالی اگه بو ...

به خدا منم همینم نه انجلا جولی هستم نه ملکه زشتی ها

یه دختر خیلی ساده و سرسنگیم الان ۲۹ سالمه، دیگه دارم قید ازدواج رو میزنم به این نتیجه رسیدم من شانس ازدواج ندارم...

منم کلا دیگه قیدشو زدم به نظرم دیده بود شاغل هستم خیالاتی شده بود من یه دخترساده ام زودباورم میشه ای ...

ولی جدی سلیقه مردا عوض شده

واقعا دیگ کسی از دختر ساده خوشش نمیاد

ظاهرم ساده رفتارم ساده حرف زدنم ساده کلا جز اینکه سادگی دیگ بی ارزش شده هیچ دلیلی نمیتونه داشته باشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

محل کارم بودم خواهرش گفت برادرمن شما رو دیده پسندیده روش نمیشه بیاد بگه منم نسنجیده شمارمو دادم بهش

ان شاا... برای خاستگاری های بعدی شماره خونه دو بده نه گوشیتو پسری که واقعا قصدش خیر باشه با خونه تماس میگیره

دیگه پسر نرمال پیدا نمیشه

2731
من هم دقیقا همینطور ساده ونرمال شاغلم خانوده خوبم دارم نمیدونم هرچی پسر خوب هم تو فامیل بود رفت سراغ ...

فامیلا رو درک نمیکنم

حتی کسی که خانواده تم دوست داره بازم انگار از تو خوشش نیومده که سراغت نمیاد

من عیبی در خودم نمیبینم الا اینکه سلیقه پسرا عوض شده و دختر ساده دوست ندارن

بخدا شانسی نیس مشکل اینه دیگ دختر ساده دوست ندارن

هعی خدا چی بگم، خب من و امثال من دوست دارن ساده بگردن و ساده باشن

یادمه در طی دوران تحصیلیم دوستام با پسرا خیلی راحت بودن

من انقدر پسر نیومده سمتم بلد نیستم، هرکی هم میاد انقدر هل میشم نمیدونم چی بگم بهش زبونم میگیرا😁😁

هعی خدا چی بگم، خب من و امثال من دوست دارن ساده بگردن و ساده باشن یادمه در طی دوران تحصیلیم دوستام ...

همین دیگ

اونا حرکتی میزنن طرفو جذب میکنن بدون اینکه بشون بگن سبکی کرده

ما انقد یاد نگرفتیم بخوایم حرکتیم بزنیم طرف حالش بهم میخوره بجای جذب شدن

واقعا باید قید ازدواجو زد یا اینکه منتظر بود یروز کاملا سنتی ازدواج کرد که معلومم نیس از شانسمون چجور ازدواجی بشه

2740
همین دیگ اونا حرکتی میزنن طرفو جذب میکنن بدون اینکه بشون بگن سبکی کرده ما انقد یاد نگرفتیم بخوایم ...

همونایی که مخ میزنن اخرسر با پسر بیغمبر ازدواج میکنن😒

اون تیکه حرفت که گفتی بخوایم حرکت بزنیم طرف حالش بد میشه منو برد به دوران دبیرستانم😂😂وای چه خاطراتی که برام زنده شد

دقیقا الان تمام همکلاسیای منم از دبیرستان و دانشگاه ازدواج کردن. من حتی تو فامیلم پسر نرمالی اگه بو ...

زشت باش ولی ساده نباش خواستگار خوب برات پیدا میشه اما زیبا باش ساده باشی  اسکلای محل خواستگاری نمیاد

اوکی شکر 
من هم دقیقا همینطور ساده ونرمال شاغلم خانوده خوبم دارم نمیدونم هرچی پسر خوب هم تو فامیل بود رفت سراغ ...

میدونی چیه؟ مسئله پسر و خاستگار نیست

مسئله خودم آدمه، یه موقع هایی ادم دلش میشکنه فکر میکنه کمبود یا مشکلی داره... ادم از خودش ناراحت میشه نه این پسرای دو هزاری

سر همین مسئله یک مدت اصلا سمت آینه نمیرفتم

زشت باش ولی ساده نباش خواستگار خوب برات پیدا میشه اما زیبا باش ساده باشی  اسکلای محل خواستگاری ...

الان دیگ نمیتونم خودمو عوض کنم

هربار میخوام یکم تغییر کنم گند میزنم