2737
2734
نه بابا چرا کله پا شه من روروکم از بچه اولم مونده برا دومی تازه یه چرخ هم نداره😂😂😂😂کله پا نمیشه ...

منم داشتم پارسال جاریم برد جسدشم نیاورد 😂😂😂حالا باید بخرم یا مال بچه خواهرمو بگیرم من ماشاگ الله بچهام زود راه میوفتن پنج میزارم رو روک هفت دست به دیوار ونه کامل راه میرن خودشون ولی یکی دو ماه نشست جمعش میکنم بچه منم کله پا میشه باید رو رووک جدیدا بخریم فکر کنم کله پا نشه مال من دایره شکلا بود 

منم داشتم پارسال جاریم برد جسدشم نیاورد 😂😂😂حالا باید بخرم یا مال بچه خواهرمو بگیرم من ماشاگ الله ...

حالا من پسر اولمو ۴ماهگی گذاشتم ۷ماهگی دس به مبل و دیوار پا میشد ۱۰ راه افتاد

دومی الان ۱۰ماهشه تازه یه هفتس سینه خیز میره😂

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دو استین بلند دوتا رکابی البته جدا از لباسای شماره صفرش ولی حتما لباس که میخوای بزاری شماره یک و ...

من فقط صفر برداشته بودم 😮 تو سی و شش هفته وزنش ۳۲۰۰ بود.یعنی الان صفرها تنش نمیشن؟ پمپرزهم فقط یک گذاشته بودم 😶

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
اهان.مرسی.خودم رفتم شیرخشک خریدم گذاشتم تو ساک.میدونم شیر ندارم.سینه هام اصلا تغییری نکردن. دستکش گ ...

خواهش میکنم کلاه و دستمال سر و ناف بند اینا هم معمولا میزارن مامانم میگه بچه تا زمانی که نافش نیفتاده باید روش رو کامل بپوشونی که هوا نخوره دل درد و خر خر کرد بینی مال هوا از طریق نافه 

2728
بخامم نمیتونم برم سخته  با شوهرم ماشین بریمم ک اون هست  کالسکه رو میخام چیکار

نه حتما هر جور شده بخر لازمت میشه یه سر بری پارک بیرون خودت بچها هوایی عوض کنید کو حالا شوهر همیشه که دم دست نیست به نظر من بخر 

برا تو خونه و مهمونی خوبه ولی اینکه بخوای بگیری تو دستت اذیت میشی یه بار رفتیم رود خونه دختر خواهرم ...

واي آره  ما كه موقع حمل بچه رو  توش نميذاريم

من بچه رو بغل ميكنم 

شوهرم كرير رو مياره 

فقط روي ميز اينا كه ميذاريم 

بچه رو ميذاريم توش 

براي گوديش هم 

هميشه قنداق فرنگيش توشه 

اصلا كرير رو از ماشين نمياريم خونه 

همونجاست براي بيرون 

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
کالسکه معمولا بدرد کیخوره کریر بدرد نمیخوره به نظر من راروک هم نمیهواد چون بچه کله پا میشه 

روروئک خیلی واسه کمر و پای بچه بده.تو خارج از کشور اجازه فروش نمی‌دن ممنوعه(البته فرانسه رو خبر دارم)

عزیزم لباس صفر و یک چند دست.حوله.وان حمام.کمد.(لباس زیاد گرفتم خیلیاش اندازش نشد تا سال دیگه فصلشم ک ...

من پسرم ۱۰ماهشه تاحالا حمام نبردمش کلا تا راه نیفتن نمیتونم ببرم

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2740
من فقط صفر برداشته بودم 😮 تو سی و شش هفته وزنش ۳۲۰۰ بود.یعنی الان صفرها تنش نمیشن؟ پمپرزهم فقط یک گ ...

منم هنوز زایمان نکرد ساکشو بستم خواهر شوهرم گفت بزار چون بچه اولش تپل بود شماره صفر و یک تنش نرفت رفتن شماره 2 اوردن واسش پمپرز هم یک بود رفتن دو خریدن حالا بهم گفت قنداق و دستمال و کلاه و دستکش و اینا ببر ولی لباس شماره یک و دو رو هم ببر تا عاجز نشی

روروئک خیلی واسه کمر و پای بچه بده.تو خارج از کشور اجازه فروش نمی‌دن ممنوعه(البته فرانسه رو خبر دارم ...

من خریدم ولی میدونم استفاده نداره گهواره هم تا سه ماه یا چهار ماه 

اهان.مرسی.خودم رفتم شیرخشک خریدم گذاشتم تو ساک.میدونم شیر ندارم.سینه هام اصلا تغییری نکردن. دستکش گ ...

خواهش بسلامتی التماس دعا شیر نه میاد باز میگم اگ خدایی نکرده نیومد بچت گشنه بود بهش شیر خشک میده خود بیمارستان فقط شیشه داشته باش من خودمم اصلا شیر نمی اومد تو بارداری ها حتی روزها اخر ولی بعد زایمان خوب بود الان است میزارم رو سینم عیر عمدا  خیس میشه لباسم یواش فشار بده ببین میاد نترس ان که دندان دهد نان دهد خدا روزی بچه رو بعد تولد سریع اماده میکنه  کمی فکر نکنم بیمارستان نگه دارن زیاد سریع مرخص میکنن دوستم یک ساعت بعد زایمان طبیعی مرخص شد بخاطر بیماری کرونا همراه هم نزاشتن ببره 

من فقط صفر برداشته بودم 😮 تو سی و شش هفته وزنش ۳۲۰۰ بود.یعنی الان صفرها تنش نمیشن؟ پمپرزهم فقط یک گ ...

ماشالا🤩

من پسرم موقع تولد ۳و۲۰۰بود ۲هفته صفر تنش شد

شما فک کنم باید بیمارستان ۱ببری

نه حتما هر جور شده بخر لازمت میشه یه سر بری پارک بیرون خودت بچها هوایی عوض کنید کو حالا شوهر همیشه ک ...

اخه من چجور دو تا بچهرو ببرم پایبن خونم اپارتمانیه   بالاخره وسیله هم دارن   

ب اینا فک کردم میگم نمیتونم

مامان قوی ک فقط بچه هاشو داره
خواهش بسلامتی التماس دعا شیر نه میاد باز میگم اگ خدایی نکرده نیومد بچت گشنه بود بهش شیر خشک میده خود ...

عه چ جالب چه خوبه که زود مرخص میکنن

ادم خسته میشه

من سر جفت زایمان طبیعیام ۲شب موندم