2737
2739
مگه نمیدونی اینجا 15 میلیون در ماه  فقط گوشت میخورن😐

من ی نفر دیدم همینجا گفتش 30 میلیون تخت بچه 

همه ریختن َرش گفتش آره چوب گردو حیف از من ک با شما هم کلام شدم... 

هرچی بهش گفتم بیا با من دوست شو.... دوست نشد 

آخه من اینقد دوست باکلاس و پولدار نداشتم😂😂

چند روز بعد کاربری یا ترکید یا خودش حذف کرد 

تو این دنیا قسمت نشد ن پولدار باشیم ن با پولدارا دوست شیم 🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂

کالسکه معمولا بدرد کیخوره کریر بدرد نمیخوره به نظر من راروک هم نمیهواد چون بچه کله پا میشه 

نه بابا چرا کله پا شه

من روروکم از بچه اولم مونده برا دومی تازه یه چرخ هم نداره😂😂😂😂کله پا نمیشه 

به زود راه افتادنش کمک میکنه بعدش هم بچه ها کنجکاون دوس دارن بچرخن تو خونه 

روروک نگیری باید یکسره بغلش کنی

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به سلامتی...امروز برو بگیر دیگه .نی نی منم چهارروز دیگه دنیا میاد..میگم تو ساک بچه چند دست لباس بزار ...

دو سه دست بسه یه دست هم بیمارستان تنش میکنه شیشه شیر هم بردار اگ خدایی نکرده شیرت نیومد بیمارستان شیر خشک بهش میدن یکی دو وعده ناخن گیر هم من پسر دومم ناخنهاش بلند بود هم صورتشو میکند همون شب مجبور شدم زنگ زدم دستکش وناخن گیر شوهرم اورد خرما هم بعد زایمان هفت دونه حتما قبل چیزی بخوری بخور عالیه  ش و ر ت ن وار بهداشتی مای بیبی دستما مرطوب اینا هم دیگ خودت میدونی 

گهواره پسر من فقط ماه اول صندلی ماشین و صندلی غذا هم اصلا ننشست به نظرم کالسکه اونم دوقلو واحب تره

خب چیا واجبن 

ن کالسه بدردم نمبخوره هرجا برم با شوهرم میرم

مامان قوی ک فقط بچه هاشو داره
2728
کالسکه معمولا بدرد کیخوره کریر بدرد نمیخوره به نظر من راروک هم نمیهواد چون بچه کله پا میشه 

منم فكر  ميكردم كرير بدرد نميخوره 

اما از چهار ماهگي كه بيرون اينا ميريم مثل رستوران

بچه كه نميتونه روي صندلي بشينه ميذاريم روي كرير و روي ميز 

يا خونه ي مردم   دلت نخواد بچه بذاري روي فرششون 

يه خانمي هم توي ني ني سايت نوشته بود توي حموم نوزاد هم كرير بدردش خورده

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
به سلامتی...امروز برو بگیر دیگه .نی نی منم چهارروز دیگه دنیا میاد..میگم تو ساک بچه چند دست لباس بزار ...

من دو استین بلند دوتا رکابی البته جدا از لباسای شماره صفرش ولی حتما لباس که میخوای بزاری شماره یک و دو رو دوتاش بزار چون سایز بچت رو نداری پمپرز هم شماره 1 و 2 چندتا بزار 

ینی تنها بیرون نمیری،؟ من خودم یه ۳ساله و یع ۱۰ماهه دارم میگم کاش یه کالسکه دوقلو داشتم راحت بودم

بخامم نمیتونم برم سخته 

با شوهرم ماشین بریمم ک اون هست  کالسکه رو میخام چیکار

مامان قوی ک فقط بچه هاشو داره
2738
بچه ها من خونم کوچیکه دوقلو دارم تخت کمد نمیخام    میخام صندلی ماشین با گهواره بگیرم شما ...

عزیزم لباس صفر و یک چند دست.حوله.وان حمام.کمد.(لباس زیاد گرفتم خیلیاش اندازش نشد تا سال دیگه فصلشم کوچیکش میشه.بزار هر وقت لازم شد بخرید من پشیمونم)گهواره هم دختر من ۲ بار موند تو گهوارش اونم۵ دقیقه.کالسکه رو بگیر(ایرانی بگیر دلیجان)آسان شور (واسه منی که ترسوام عالیه واسه حمام دخترم)

دو سه دست بسه یه دست هم بیمارستان تنش میکنه شیشه شیر هم بردار اگ خدایی نکرده شیرت نیومد بیمارستان شی ...

اهان.مرسی.خودم رفتم شیرخشک خریدم گذاشتم تو ساک.میدونم شیر ندارم.سینه هام اصلا تغییری نکردن.

دستکش گذاشتم براش.ممنون از راهنماییت 

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
منم فكر  ميكردم كرير بدرد نميخوره  اما از چهار ماهگي كه بيرون اينا ميريم مثل رستوران بچه ...

برا تو خونه و مهمونی خوبه ولی اینکه بخوای بگیری تو دستت اذیت میشی یه بار رفتیم رود خونه دختر خواهرم تو کریر بود شوهرم بلندش کرد چابه جاش کنه بچه از کریر سر خورد رفت سمت اب بدو بدو رفتیم گرفتیمش از اون موقع من میترسم ازش بعد وزن بچه بالا تر میره گود تر میشه داخلش خودش عاجزه هی باید یه چیزی بزاری زیر تنش بیاد بالا