2737
2734

بهترین سیسمونی رو میشه برای بچه گرفت با ۱۰ تا ۱۵ تومن

چرا الکی جو میدید 

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره

آره بابا با كمترم ميشه 

من مرداد ٩٨ بهترين رو خريدم با ٥ تومن 

الان با توجه به تورم  همون رو با ٧ يا ٨ تومن هم ميه جمع كرد

هر كي هم اتاق بچه ام رو ميبينه  واقعا جا ميخوره 

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهترررین سیسمونی رو با زیر 10 هم میشه خرید بستگی داره چی بخری و چقد صرفه جویی کنی😊 قدم نی نی مبالک 

وقتی یه تهرانی بهم میگه شهرستانی! از ته دل آرزو میکنم پاسپورت تهرانی داشته باشم باهاش به 250 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنم 😐👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻
2731

مگه نمیدونی اینجا 15 میلیون در ماه  فقط گوشت میخورن😐

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

اره نگران نباش 

ی ست کالسکی ک  برند خوب بردار مهمه اونم همون دلیجان مدل روما کارتو راه میندازه

با لباسای اولش باقی ی برند معمولی خصوصا لباس زمستونی و سرهمی ک زود،کوچیک میشه

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2738

خرج تلکی و واقعا بدرد نخور من خیلی چیزا رو نخریدم فقط در حد استفاده ام اصلا لزومی نداره بخوای اونقدر هزینه کنی بعد یک سال دیگه همه رو بزاری واسه فروش من پولی که گذاشتم کنار ما بقی سیسمونی رو دادم طلا

بستگی داره سطح توقعت چقدر باشه شما که با ۱۵ تومن میگی میشه خرید من میگم ۵ تومنم زیاده اونیم که حرف ۳۰ یا ۴۰ رو میزنه توقعش خیلی بیشتره من دیدم که برا سیسمونی ۸۰ تومن هزینه کردن

نفسم ،هم نفسم؛هر نفسم فدای تو

جو دادن نیس قیمت همه چی بالاس 

فقط نوع خرید اونا و شما فرق داره 

حالا چ جهاز سیسمونی 

یکی همه لوازمش براش مهمه برند باشه

یکی با معمولی ترین هام بهترین ها رو میسازه

شاید ب فرض شما گهواره انتخابت باشه 

ولی اون خانوم ست چوب ک خودش کلی هزینه اس 

پس دلیل برا جو دادن نیس بسته ب نیاز و نوع خریده 

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

من یه سیسمونی خریدم سال نود 1700وسلام بچه دومم هم اومد همونو استفاده کردم فقط لباس میخریدم هر زمان لازم داشت لباس نوزادی کم خریدم چون زیاد بود والان هم نوزادی نخریدم زیاد  برا سومی دیگ باید یه چیزایی بخرم هنوز نخریدم ویک هفته دیگه زایمانمه😑😑😑

اره نگران نباش  ی ست کالسکی ک  برند خوب بردار مهمه اونم همون دلیجان مدل روما کارتو راه می ...

این مارک کالسکه رو شما استفاده کردید؟

دو دلم که بخرم یا نه!ظاهرش که قشنگه

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
مگه نمیدونی اینجا 15 میلیون در ماه  فقط گوشت میخورن😐

😑😑😑😑😑ما که گوسفند میکشیم دو سه ماه راحتیم یه گوسفند خوب الان نزدیک سه تومن میشه حداقل میفهمی سالمه گوشتش تمیزه بمیرم گوشت قصابی نمیخورم 

2706