2737
2739

چند تا سوال مهم دارم 

اول اینکه از اول چطور باید رفتار کرد که پیش همسر و خانوادش همیشه محترم باشی و حرمتت حفظ بشه؟ 

سوال دوم اینکه (معذرت می‌خوام) واقعا اون میزان نگرانی که راجع به ظاهر و توانمندی های جنسی خودتون داشتید منطقی بود؟ یعنی آقایون خیلی به ظاهر جنسی خانم توجه میکنند و مهمه؟

و کلا هر توصیه ای درباره ازدواج دارید به کسی که اول راهه بگید 

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...

با خانواده شوهر همیشه با احترام رفتار کنید ولی در عین حال رسمی باشید و لودگی نکنید . این نکته رو از من حتما داشته باشید ده ساله ازدواج کردم و راه عزیز شدن پیش همسر و خانواده همسر همینه

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

درمورد مسایل جنسی نگران نباش 

درمورد روابط هم خب اولا محبت محبت میاره ولی بازن به ذات دو طرف بستگی داره

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۱۶ سال ازدواج قبول نیست؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2731

من بسیار آدم خوش انرژی و برون چرایی هستم

اهل مهمانی و بیرون و کلا پایه بیرون و اهل بگو بخند

ولی حس کنم کسی داره پاشو از گلیمش درازتر میکنه فورا عکس العمل نشون میدم

مورد دوم هم از توانمندی هام اطلاع داشتم😃بله برای خودم و همسرم مسائل جنسی خیلی مهمه و خیلی براش وقت میزاریم

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂

اقایون هیچی نمیبینن فقط لذت بردن از رابطه.دوست دارن زنشون بیشتر از خودشون لذت ببره.چون در هر صورت اونا کار خودشون رو میکنم

راستی خودت رو ی روزه عرضه نکن.هر سری ی رخی نشون بده

خانواده همسر دلشون کادو میخواد.خوش اخلاقی و زرننگی

نداری نکن ک متوقع نشن.داری همیشه بکن ک عاشقت بشن

2740

من کم میرم کم میام تو مسایلشونم اصن دخالت نمیکنم پولاشونم چکار میکنن پیگیر نیستم با جاریام اصلا صمیمی نیستم قهر نیستم رابطمون رسمیه در مورد ظاهر ج ن سی ام هر مردی متفاوته بعضی ها براشون مهمه بعضیام وقتی تو موقعیت قرار میگیرن دیگه خیلی ب ظاهر اهمیت نمیدن فقط ب انجام اون فعل تمرکز دارن

خانواده ی شوهر بستگی به رفتار خودشون داره که چه جور باهاشون رفتار کنی ما با هم خوبیم حد و حدود می شناسیم و در عین حال مشکلی با هم نداریم هیچ کدوممون نه جاریم و نه خواهرشوهرام و نه مادرشوهرم هر کی به فکر زندگی خودشه.

نه منطقی نیست توجه نمی کنن بعضیا و نباید هم بکنن البته.

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................//در انتظار دو تا دخمل فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//

۱.دخالت نمیکنم روابطشون ، پشتشون حرف نمی‌زنم ، غرغر نمیکنم ،تفاوت هارو پذیرفتم ،روشون تمرکز نمیکنم ،کلاس الکی نمی‌ذارم ، تا بتونم کمک کننده هستم ،همیشن لبخند میزنم و خودمو نمیگیرم ، همیشه محبت دارم ،بدی هارو ندیده و نشنیده میگیرم

۲. اصصصصصلاااا

۳.مرد سالم‌ اگر زنش شاداب و سرزنده باشه دوستش داره

توصیه اینکه اصلا به توصیه های خاله زنکی توجه نکن ،روی پیشرفت مادی و معنوی و اخلاقی خودتو شوهرت تمرکز کن

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

نظرم درباره سوال اول اینه که 

زیاد رفت و آمد نکن متعادل رو به کم باشه 

چون بیشتر کسایی که ضربه خوردن بخاطر رفت و آمد زیاد بوده اینطوری بیشتر احترام ها حفظ میشه .

خبرکشی هم نکن مثلن از جاری خبر ببری برا خواهر شوهر یا برعکس 

سوال دوم پاسخی نداره چون آدم ها کاملن متفاوتن و خودت اینو باید با مرور زمان متوجه بشی

۱۶ سال ازدواج قبول نیست؟

بالای سه چهار سال رو گفتم قبوله دیگه😅

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...

اندازه نگه دار که اندازه نکوست...توهرچیزی تعادل رو رعایت کن توی احترام به خانواده همسر،توی کمک کردن کارها،توی رفت وآمد،توی صمیمیت،بیش از اندازه صمیمی نشو ...توی روابطط باهمسرت هم سعی کن اعتمادبه نفس بالا داشته باشی خودتو قبول داشته باش از اندام خودت تعریف کن مداومت توی اینکار باعث میشه مرد هم همین فکر رو راجب توبکنه...توی رابطه جنسی باهمسر هم شرم وحیا روکنار بزار وراحت باش این برای مردابسیار جذابه 

2706