2737
2734
عنوان

خانوما ومخصوصا اقایون بیایید سوال دارم ازتون

| مشاهده متن کامل بحث + 941 بازدید | 82 پست
ممنون ولی همچین پسر و مردی فقط تو قصه ها وجود داره چشم چرونی تو وجود مرده غریزشه 

این حرفا که مرده دیگه تو طبیعتشه که چشم چرونی کنه، این طبیعیت مرداست، مرد باید انقد ببینه تا سیر شه و...

این حرفا به نظرم توهین به شخصیت انسانی مرداست. این حرفا مرد رو در حد حیوان پایین میاره. یعنی انقدر مرد موجود ضعیف النفس و بی اراده ایه؟

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد. خدایا شکرت😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من با شوهرم دوست بودیم 

به قول اون دوستمون همکار هم کردیم 

اما نه همون اول نمه نمه 

بعد از شناخت کامل واعتماد و....

بستگی داره به طرفت وزمانش 

کسی که همون اول دنبال این کاراباشه معلومه که بگیر نیست 

هرچند جدیدا خیلی فرق کرده همه زود قطع میکنن 

ویک رابطه دیگه 

اما کلا با محمد ها دوست بشین 

محمد ها بگیرن 😂😂😂😂😂😂😂😂

همانقدر که زن را باید فهمید،مرد را هم باید درک کرد...همانقدر که باید قربان صدقه زن رفت،باید فدای خستگی های مرد هم شدخلاصه مرد و زن نداردبه نقطه ی ما شدن که رسیدی،بهترین باش..
حیوان نیست تو ژن و غریزشه برای بقای نسل عملیه غریزی و نه از روی اختیار  

مردی که چشم و غربزه شونتونه کنترل کنه و فقط از زن انتظار حجاب داشته باشه و چشم چرونیاشو با حرفای چرند توجیه کنه هیچ فرقی با حیوان نداره

هیچ موجودی چندش تر از مرد چشم چرون و هیز نیست

موفق باشید

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد. خدایا شکرت😍😍
اونم راستشو نگفته به شما مطمئنا خخخ

اولین مردی که انقد مطمئن و قاطع 

بر حلیه هم جنس هاش حرف میزنه 🤣🤣

همانقدر که زن را باید فهمید،مرد را هم باید درک کرد...همانقدر که باید قربان صدقه زن رفت،باید فدای خستگی های مرد هم شدخلاصه مرد و زن نداردبه نقطه ی ما شدن که رسیدی،بهترین باش..
2740
حیوان نیست تو ژن و غریزشه برای بقای نسل عملیه غریزی و نه از روی اختیار 

اتفاقا کاملا اختیاری 

اما کرم درونشون زیادی فعاله 

الکی به گردن غریزه و اینا ننداز 

نه بی تجربست هول کرده بهش زمان بدی درست میشه

اصلا زورم نمیکنه ها بهش میگم اول باید یه چیزایی که برام نامعلومه بشناسم قبول کرده 

ولی ازاینکه دانشجوی پزشکی هست میکم لابد بخاطر همینه که راحته 

همه یجور نیستن

رفیق صمیمی من براش خیلی مهمه که حتی (نامزدش هم) ازش رابطه و بوس .......نخواد فکر میکنه که چنین دختری خیلی خوبه و آفتاب مهتاب ندیدس

ولی من اصلا حتی برام مهم نیست کهحجابش چیه و چند تا دوست پسر  داشته و یا (حتی اصلا دختر باشه یا نه)

فقط از زمانی که دیگه با منه مهمه برام (وفا دار باشه /دروغ نگه/احترامم رو نگهداره)

ممنون    

خواهش

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
2706