2752
2734
عنوان

خانوما ومخصوصا اقایون بیایید سوال دارم ازتون

| مشاهده متن کامل بحث + 941 بازدید | 82 پست

بستگی به طرف داره 

بعضی مردها اونقدر مذهبین که فقط یه لبخند بزنی تو‌ رو‌ واسه ازدواج مناسب نمیدونن 

بعضیا هم میان میگن ما به هیچ عنوان دختر با حجاب نمیخوایم 

خلاصه که خودتون باشید .تا اونی بیاد براتون که شما رو به عنوان خود واقعیتون میپسنده

خوشبختی؟ هیچ وقت نگفت اگه خوب بودی پانمیدادی؟

خودش خواست 

چون عصبی بود و جنون داشت میدونست ولش میکنم اینکارو کرد

خوشبختم مرد خوبیه دستو دل بازه چشم پاکه اهل کاره زن باز نی... ولی عصبیه خیلی

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب نکته تو اینه که مردها زن مردمو بی حجاب میخوان ولی زن خودشون رو تحمل نمیکنن که ول انگار باشه این ...

خب حالا که شما تقلب رسوندی منم یه تقلب ریز به شما برسونم

هیچ پسری به اندازه پسر چشم پاک جذاب نیست. یعنی اکثر دخترا هم ترجیح میدن اولین دختری باشن که تو زندگی طرف مقابلشونن. پاک بودن گذشته و چشم چرون نبودن 

دو تا تقلب

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد. خدایا شکرت😍😍
2731
خوب نکته تو اینه که مردها زن مردمو بی حجاب میخوان ولی زن خودشون رو تحمل نمیکنن که ول انگار باشه این ...

والا منکه الان تاجایی ک خودم دیدم مردها دنبال زن بیحجاب هسن.‌یعنی پیرو مد هستن.واینم بگم هنوزم هسن مردهایی ک دنبال زن باحجابن البته تعداشون واقعا کمه.

مردا اگه کسیو واقعا دوست داشته باشن حریم و رعایت میکنن حتی بعد ازدواج 

دیدم تو فیلمای خارجی هم که براشون همه چی آزاده و فرهنگشون هم تایید میکنه وقتی میخوان حرمت خانمو نگه دارن میگن بهش دست نمیزنم یا باهاش نمیخوابم اینا یعنی احترام به خانم

خب حالا که شما تقلب رسوندی منم یه تقلب ریز به شما برسونم هیچ پسری به اندازه پسر چشم پاک جذاب نیست. ...

ممنون ولی همچین پسر و مردی فقط تو قصه ها وجود داره چشم چرونی تو وجود مرده غریزشه 

ممنون ولی همچین پسر و مردی فقط تو قصه ها وجود داره چشم چرونی تو وجود مرده غریزشه 

ایول 

دمت گرم 

روراستی 👏👏👏👏👏👏

خوشمان آمد😊😊

همانقدر که زن را باید فهمید،مرد را هم باید درک کرد...همانقدر که باید قربان صدقه زن رفت،باید فدای خستگی های مرد هم شدخلاصه مرد و زن نداردبه نقطه ی ما شدن که رسیدی،بهترین باش..
2706