2737
2739
عنوان

خانوما ومخصوصا اقایون بیایید سوال دارم ازتون

| مشاهده متن کامل بحث + 941 بازدید | 82 پست
اصلا زورم نمیکنه ها بهش میگم اول باید یه چیزایی که برام نامعلومه بشناسم قبول کرده  ولی ازاینکه ...

نه خوب پسر ها جسورتر و بیپروا تر هستن ولی نصیحت برادرانه اینه تا وقتی طرفو خوب نشناختی و از نیتش با خبر نشدی  سنگین رفتار کن و اصلا مخت زده نشه عواقب جبران ناپذیری داره رفتار معقولانه و متین

همه یجور نیستن رفیق صمیمی من براش خیلی مهمه که حتی (نامزدش هم) ازش رابطه و بوس .......نخواد فکر ...

جدی میگین واقعا مهم نیست 

یعنی اگه بدونین طرف چند تا دوست پسر داشته 

بازم میرین جلو 🤔🤔

همانقدر که زن را باید فهمید،مرد را هم باید درک کرد...همانقدر که باید قربان صدقه زن رفت،باید فدای خستگی های مرد هم شدخلاصه مرد و زن نداردبه نقطه ی ما شدن که رسیدی،بهترین باش..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جدی میگین واقعا مهم نیست  یعنی اگه بدونین طرف چند تا دوست پسر داشته  بازم میرین جلو 🤔🤔

بله من یکی از دوستانم با یه دختری رفیق شد طرف چادری همیشه در حال ذکر و دعا که دوست من رو مجبور کرده بود نماز بخونه روزه بگیره حتی فرستادش خدمت تا پدرش قبول کنه بیاد خواستگاری روز اعزام به خدمتش قشنگ یادمه زیر بارون رفتیم اخر شب دمه خونه دختره تا حداقل بیاد پشت پنجره تا دوستم ببینتش چون دو ماه میخواست بره آموزشی طرف نیومد حتی پشت پنجره گفت بابام خونس نمیشه.........

دوست ما رفت خدمت با تموم سختی هاش گذروند به شوق دیدار دختره مرخصی میگرفت و........خلاصه بعد از سه سال فهمید که طرف شوهر داره سه ساله گذاشتش سرکار (هنوزم بعد از گذشت چند سال دوست من افسردگی داره)

ولی من نه با یکی هستم اصلا هم اهل حجاب نیست میدونم هم که دوست پسر داشته اونم میدونه که منم دوست دختر داشتم ولی به هم قول دادیم تا باهم هستیم به هم وفا دار باشیم تا الان هم که مشکلی نبوده خداروشکر

بله من یکی از دوستانم با یه دختری رفیق شد طرف چادری همیشه در حال ذکر و دعا که دوست من رو مجبور کرده ...

چه پست بوده اون دیگه 

اره واقعا هستن همچین اشخاصی که آبروی بقیه باحجاب ها رو بردن 

دمتون گرم کارتون درسته 

ان شاالله هیچ وقت طعم خیانت رو نچشین 

خوشبخت باشین🤲👌👌

همانقدر که زن را باید فهمید،مرد را هم باید درک کرد...همانقدر که باید قربان صدقه زن رفت،باید فدای خستگی های مرد هم شدخلاصه مرد و زن نداردبه نقطه ی ما شدن که رسیدی،بهترین باش..
2728
همه یجور نیستن رفیق صمیمی من براش خیلی مهمه که حتی (نامزدش هم) ازش رابطه و بوس .......نخواد فکر ...

دقیقا مثل شماست 

من این اعتقادو دوست دارم چون برا خودمم حجاب مهم نیست ولی خب برام مهمه که واقعا اعتقادشه یامیخواد ازم سواستفاده کنه 

چون خوشگل هستم وقتیم یه عکس بار اول ازم دید خیلی بیشتر ازم عکس میخواد وخیلی ازم تعریف کرذ

دقیقا مثل شماست  من این اعتقادو دوست دارم چون برا خودمم حجاب مهم نیست ولی خب برام مهمه که واقع ...

احتمال 99 درصد اهل سو استفاده است شک نکن

خیلی مراقب باش اگه وا بدی کسی که این وسط ضرر میکنه شمایی نه اون

2738