2752
2734
عنوان

چرا این آدما اینجورین

142 بازدید | 6 پست

مثلا میبینی تو یه جمع چند نفر ساکتن اما یکی شون که خوشگله اسمش میاد وسط و جلب توجه میکنه اما اونی که چهره زیاد خوبی نداره کسی بهش توجه نمیکنه اگه ساکت باشه 

خودم بار ها اینو دیدم واقعا چهره خیلی تاثیر داره حتی یه گوشه بشینی کاری نکنی بازم اسمت سر زبون هست😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

قیافه تاثیر داره 

ما از کفش دوزک نمی‌ترسیم و دوسش داریم در صورتی که هم نوعش اون سوسک قهوه‌ای رو میکشیم و چندشمون میشه ازش 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

چهره تاثیر زیادی داره نمیشه گفت نداره چون به انسان هایی که زیبالستن یه طور دیگه توجه میشه وهمینطور موفق 

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!

متاسفانه همینجوریه ولی من به شخصه همیشه قیافه معمولی رو ترجیح دادم به چهره خیلی زیبا چون دردسرای خودشو داره 

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان