2733
2734
عنوان

دارم به خودکشی فک میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1053 بازدید | 111 پست
این جور حرفا واسه کسی که میخواد خودکشی کنه فقط تحریک آمیزه حالشو بهتر نمیکنه

و ممکنه همین حرف ذهن طرف رو ب بیراهه بکشونه و تصمیم نادرست بگیره‌‌..اینجور مواقع باید اروم کنیم طرف رو ن اینکه بدتر هلش بدیم تو چاه😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونم سخته و دلت شکسته اما سعی کن خودت سرگرم کنی تا فراموشش کنی زمان که بگذره میگی چقدر خوب شد که رفت صبر داشته باش و به خدا تکیه کن.

بگذار تمام دنیا،مسخره ات کنند بانو!خودت را.     چادرت را.  سیاه بودنش را.   چهره بدون آرایشت را.   می ارزد به یک لبخند رضایت❤مهدی فاطمه(عج)❤
2742

خواهرم

بعد از اولین شکست عشقی منم همین حالو داشتم

عشقی که به ازدواج ممکن بود ختم بشه ولی نشد خودم جا زدم بخاطر پدرش

ولی بعد یه مدت متوجه شدم عشق فقط یه تفکره که بهش عادت میکنیم وگرنه مگه قبل از شناخت اون عشق راحت نبودیم و زندگیمونو نمیکردیم

پس بعد از اونم میشه زندگی کرد فقط باید دوستایی داشته باشیم باهاشون وقت بگذرونیم و فکرای باطل را دور کنیم وقتی نشده دیگه نشده چرا خودمونو به خاطرش نابود کنیم

آیا چیزی عوض میشه؟

آره خانومم میدونه من اینجام😊خودش عضو بود برام داستانها را میخوند برام جالب بود منو عضو کرد😉سوال الکی نکن🤔شعور و انسانیت حالیمه تاپیکای خصوصی نمیرم😒

عنه صلى الله عليه و آله

إنّ العَبدَ إذا ظُلِمَ فلَم يَنتَصِرْ، و لَم يَكُن لَهُ مَن يَنصُرُهُ، و رَفَعَ طَرفَهُ إلى السَّماءِ فَدَعا اللّه َ، قالَ اللّه ُ ; لَبَّيكَ أنا أنصُرُكَ عاجِلاً و آجِلاً .;

پيامبر خدا صلى الله عليه و آله

هرگاه به آدمى ستمى شود و انتقام نگيرد و كسى را نداشته باشد كه ياريش رساند ، چون نگاهش را به آسمان بردارد و خدا را بخواند ، خداوند فرمايد ; لبّيك ، من در دنيا و آخرت تو را يارى مى رسانم .;

كنز العمّال : 7648.

🍒🍹

رسولُ اللّه ِ صلى الله عليه و آله

أوحَى اللّه ُ إلى نَبِيٍّ مِن أنبيائهِ ··· إذا ظُلِمتَ بِمَظلِمَةٍ فَارْضَ بِانتِصارِي لكَ ؛ فإنَّ انتِصارِي لكَ خَيرٌ مِنِ انتِصارِكَ لِنَفسِكَ .;

پيامبر خدا صلى الله عليه و آله

خداوند به يكى از پيامبران خود وحى فرمود كه ··· هرگاه به تو ستمى شد ، به اين كه من انتقام تو را بگيرم رضايت ده و كار را به من وا گذار ؛ زيرا انتقام گرفتن من بهتر است از اين كه خودت انتقامت را بگيرى .;

بحار الأنوار : 75/321/50.

🍒🍹

قال الإمام عليّ عليه السلام:

لَيسَ شَيءٌ أدعى إلى تَغييرِ نِعمَةِ اللّه ِ وتَعجِيلِ نِقْمَتِهِ مِن إقامَةٍ على ظُلمٍ؛ فإنّ اللّه َ سَميعُ دَعوَةِ المُضطَهَدِينَ (المَظلومِينَ)، وهُو للظالِمينَ بِالمِرصادِ .

حضرت علی علیه السلام می فرمایند:

در زوال نعمت خدا و شتاب بخشيدن به خشم و انتقام او ، هيچ چيز كارگرتر از ستمگرى نيست ؛ زيرا خداوند دعاى ستمديدگان را مى شنود و همواره در كمين ستمگران است .

نهج البلاغة : الكتاب 53، غرر الحكم : 7523.  

🍒🍹
2738

الإمامُ عليٌّ عليه السلام

أربَعةٌ لا تُرَدُّ لَهُم دَعوَةٌ ; الإمامُ العادلُ لرعيَّتِهِ ، و الوالدُ البارُّ لولدِهِ ، و الولدُ البارُّ لوالدِهِ ، و المظلومُ ، يقولُ اللّه ُ عزّ اسمُهُ ; و عِزَّتي و جَلالي لأنتصِرَنَّ لكَ و لو بَعدَ حِينٍ .;

امام على عليه السلام

دعاى چهار كس رد نمى شود ; پيشواى دادگر در حقّ ملّتش، و پدر صالح در حقّ فرزندش، و فرزند صالح در حقّ پدرش، و ستمديده . خداوند ، عزّ اسمه ، مى فرمايد ; به عزّت و جلالم سوگند كه حتى اگر زمانى هم بگذرد، سرانجام انتقام تو (ستمديده) را خواهم گرفت .;

الإرشاد : 1/304 .

🍒🍹
ولش کن عوضیو. به خودت برس خودتوپیداکن دوباره.خودتو سرگرم کن .ازذهنتم بیرونش کن. لیاقت نداشته.یروزی ه ...

ممنونم از دلداریت.متاسفانه اون خیلی مغرور بود.

خدایا کمکم کن
تاپیکای قبلتو خوندم اولش دلم سوخت ولی بعد که فهمیدم اعتیادداشته فقط میخوام بگم خدا خیلی دوستت داره

واقعا معتاد بوده ؟  خب دیونه ای   اسی 

خنگول  خدا خیلی دوست داره - ی ذره  اذیت میشی ولی آخرش خوشه 

ب درک ک رفت - خداروشکر  - عاشقتم خداااا

🍒🍹
رسولُ اللّه ِ صلى الله عليه و آله  أوحَى اللّه ُ إلى نَبِيٍّ مِن أنبيائهِ ··· إذا ظُلِمتَ ب ...

من که بلد نیستم اننقام بگیرم.

کلا احساس میکنم خیلی ساده ام.از خودم بد میاد که چرا اون رفت.همش خودمو سرزنش میکنم که اشتباه از من بوده اون رفته

خدایا کمکم کن
2706