2733
2734
عنوان

دارم به خودکشی فک میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1053 بازدید | 111 پست
باید زمان بگذره -خیلی سخته میدونم‌ کاملا درکت میکنم با سخنرانی دکتر الهی قمشه ای خودتو اروم‌ کن ...

کدوم سخنرانی؟

میدونی چیه ؟خیلی درمونده ام.مثه ادمای بی کس و کار شدم.

تاحساس میکنم تو این دنیا غریبم

خدایا کمکم کن
می دونی دلم ب حال خودم میسوزه. کارمو به خاطرش از دست دادم.هر خواستگاری میومد رد میکردم.دلم میسوزه ک ...

لعنت بهش.حقشه که خبر خوشیهاتو بشنوه و از حسرت بمیره..نه اینکه تو بفکر خود کشی باشی با پیشرفت و خوشبختیت بسوزونش.یروزی پیغامشو میگیری که دلتنگته و خیلی مشکل داره و جای خالیتو حس میکنه.از ذهنت بیرونش کن تا داغونتر نشدی.به خدا اصلا نمیفهممت که چرا باید بخاطر یه ادم دیگه اینجوری خودتو بخوری.مگه اون ادم کی بوده؟چی بوده؟به چه قیمتی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

می دونی دلم ب حال خودم میسوزه. کارمو به خاطرش از دست دادم.هر خواستگاری میومد رد میکردم.دلم میسوزه ک ...

منم چنین تجربه ای داشتم -خیلی همو دوس داشتیم

پسره روز تولدم اومد پیشم - کادو برام اورده بود بهم گفت وقتی رفتم باز کن قبول کردم 

گوشیمو گرفت گفت بده چک‌کنم - بلند شد گفت میرم دسشویی همونجا چکش میکنم

من تو ترمینال حدود ۳۰ ساعت منتظر بودم برگرده-اما خبری نشد 

یهو دلم ریخت کادو رو باز کردم -همه ی  کادوهایی ک تو اون چندسال براش خریده بودمو‌ اورده بود پس- گوشیمم  برد-

دنیا رو سرم خراب شد - با گوشی دوستم بهش  زنگ‌ زدم 

جواب داد گفتم متین کجایی گفت من رفتم عشقم 

گفتم‌ چی میگی گفت خدافظ - الکی  الکی رفت 

روز تولدم با چ شوقی رفتم ببینمش -دلمو شکست -داغون شدم - بعد از چند روز  ی نفر دیگه وارد زندگیم شد ب امام حسین قسم - خداروشکر  میکنم ک‌اون رفت و این اومد -  متین بعد از مدتی زنگ‌ زد بهم عذر خواهی کرد ک‌گوشیتو  برات بیارم گفتم‌ من دیگه نمیخوامش باشه ب جای کرایه هایی ک‌میدادی واسه اومدن پیشم -عین سگ پشیمون بود و زجر می کشید اما من یکیو داشتم ک دیگه حاضر نبودم با اون عوضش کنم 

تازه فهمیدم ک خدا چقدر دوسم داشته ک اونو گرفت و اینو بهم داد 

توام‌ مطمئن باش خدا بهترشو  بهت میده و اونم‌عین سگ پشیمون میشه .... اونوقت تویی ک میزنیش تو دیوار

🍒🍹
لعنت بهش.حقشه که خبر خوشیهاتو بشنوه و از حسرت بمیره..نه اینکه تو بفکر خود کشی باشی با پیشرفت و خوشبخ ...

فقط میدونم خیلی خیلی خیلی روش حساب کرده بودم.

خدایا کمکم کن
2731

عزیزدلم یکم بیشتر قدر خودت رو بدون،میخوای زندگیت رو تموم کنی و این روزا رو هم با غصه سر کردی در حالی که اون سرش با کسی دیگه به زندگیش گرمه، خودت باید حال خودت رو خوب کنی، با خودت کنار بیا، اگه اون آدم و فکرش رو رها کنی حالت خیلی بهتر میشه

منم چنین تجربه ای داشتم -خیلی همو دوس داشتیم پسره روز تولدم اومد پیشم - کادو برام اورده بود بهم گفت ...

خداروشکر عزیزم ایشالله که خوشبخت و خوشحال باشین کنار هم خدا برای هم دیگه حفظتون کنه 

منم چنین تجربه ای داشتم -خیلی همو دوس داشتیم پسره روز تولدم اومد پیشم - کادو برام اورده بود بهم گفت ...

خدا رو شکر.بزات خوشحالم.

وای الان اون منو زده به دیوار.اون زرنگه هیچوقت زمین نمیخوره.

خدایا کمکم کن
یا فراموشش کن یا خودتو بکشی بهتره

این چه راهکاریه آخه باید امیدوارش کنی

آره خانومم میدونه من اینجام😊خودش عضو بود برام داستانها را میخوند برام جالب بود منو عضو کرد😉سوال الکی نکن🤔شعور و انسانیت حالیمه تاپیکای خصوصی نمیرم😒