2726
عنوان

دارم به خودکشی فک میکنم

1053 بازدید | 111 پست

حالم خوب نیست دارم به خودکشی فک میکنم.

خیلی روحیم خرابه.

میدونم الان زن داره ولی واقعا حالم بده.

نمدونم چطوری از خدا کمک بگیرم؟

خدایا کمکم کن

چی شده عزیز دلم؟

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هیچ چیز و هیج کس توی این دنیا ارزش قهر خدا رو نداره.خودکشی تو هیچ شرایطی درست نیست

دراین زمانه بی هیاهوی لال پرست...خوشا به حال کلاغان قیل و قال پرست...چگونه شرح دهم لحظه لحظه خودرا...برای این همه ناباور خیال پرست

عزیزم صبر کن میدونم حس بدیه که فکر میکنی اون همه دنیات بود اما زمان که بگذر میفهمی چه خوب که ازدواج کرد

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

منم امشب ناااااابودم نابود 

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
2706