2733
2734
عنوان

دارم به خودکشی فک میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1053 بازدید | 111 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توکلت به خدا باشه عزیزم رهاش کن براش آرزوی خوشبختی کن اینجوری خودت راحت تری حتما قسمتت بهتر از ا ...

ارزو خوشبختی ،شب اولی شنیدم فقط نفرینش کردم ولی الان نه نفرینمو پس گرفتم ولی میگم خدایا کاری کن از دلم بره بیرون

خدایا کمکم کن
چقد مهربونی عزیزم.حرفات خیلی قشنگه

خو من ۶-۷ تا شکست عشقی خوردم 

درکت‌میکنم 🤣🤣🤣🤣

تو ب اون عادت کردی - مث معتادا ک تو ترکن  چند روزی  حالت بده

بعد درست میشه 

اصلا غصه نخور 

--- اگه اهل نمازی - بعد نماز با خدا درد دل کن 

ک یکیو بذاره سر راهت خیلی بهتر از اون  🤗🤗🤗

🍒🍹
2728
تاپیکای قبلتو خوندم اولش دلم سوخت ولی بعد که فهمیدم اعتیادداشته فقط میخوام بگم خدا خیلی دوستت داره

همش فک میکنم الان زنش میدونسته اعتیاد داشته میدونسته چطوری بوده.

من ۱۱ سال با خانوادش رفت و آمد داشتم ۷ سال پیش بهم گفت دوستم داره.خانوادش پولدار بودن ولی ۷ سال پیش ورشکست کردن تو همون اوضاع ب من گفت دوستم داره،پارسال وضعیت اقتصادیشون خوب شد یهو عوض شد.

خدایا کمکم کن
ارزو خوشبختی ،شب اولی شنیدم فقط نفرینش کردم ولی الان نه نفرینمو پس گرفتم ولی میگم خدایا کاری کن از د ...

وقتی از دلت بره بیرون و رهاش کنی دیگه برات مهم نیست 

دیگه بهش فکر نکن و از خدا هم کمک بخواه که فراموشش کنی

خدا حتما کمکت میکنی

منم برات دعا میکنم

لا اقة لنا.
همش فک میکنم الان زنش میدونسته اعتیاد داشته میدونسته چطوری بوده. من ۱۱ سال با خانوادش رفت و آمد داش ...

عامو  کسی ک انقد - حالی ب حالیه - بهتر ک رفت 

اصلا مرد زندگی نبوده - نمیشه روش حساب کرد 

اون بدبخت دختره هم گول خورده  ی مدت بگذره -میفهمه چ غلطی کرده 

عشقم خدا  تو قرآن میگه 

زن‌ پاکدامن با مرد پاکدامن 

زن خبیث با مرد خبیث  ازدواج‌میکنه 

همون ضرب المثل خودمون ک میگیم در و تخته جور میشن‌

- لیاقت تو رو نداشته - شاید اون زنه بد اخلاق باشه پدرشو در بیاره 🤣🤣🤣🤣

🍒🍹
2740
همش فک میکنم الان زنش میدونسته اعتیاد داشته میدونسته چطوری بوده. من ۱۱ سال با خانوادش رفت و آمد داش ...

فکنمیکنم به زنش گفته باشه.کاری که شوهرم با من کرد. پسر خوب خیلی هست به خدا توکل کن بهترشو سرراهت میزاره

اعتیاد واقعا بلای خانمان سوزه

بهش عشقو همین امروز رو کن ، دیگه فردا برای عشق دیره
فکنمیکنم به زنش گفته باشه.کاری که شوهرم با من کرد. پسر خوب خیلی هست به خدا توکل کن بهترشو سرراهت میز ...

مردا موجودات عجیبی هستن.نمیدونم فک میکنم دیگه نمیتونم کسی رو دوست داشته باشم

خدایا کمکم کن
چ جالب که تو عاشق خدایی.من این چند وقت از دستش ناراحتم.

حق داری- ولی فدا سرت ک رفت 

آدم معتاد  مرد زندگی نمیشه - نه اهل کاره - نه غیرت داره-نه عرضه داره - نه قیافه داره - نه آداب و معاشرت بلده- نه شعور حرف زدن داره- بدبینه-بد دهنه 

اصلا تو با چ رویی میخواستی اینو ب عنوان شوهر ب بقیه معرفی کنی  با اون رنگ پریدگیه صورتش ک جار میزنه معتاده

😂😂😂

ب قول دوستان نی نی سایت  ب ی ورت🤣🤣🤣

🍒🍹
دقیقا من خودم تجربشو داشتم

عه چ بد .واقعا متاسفم..خدازوشکر ک خودتونو بیشتر تو چاه ننداختین‌‌..بنظرم هیچکسو هیچ چیز ارزش اینو نداره ک ما بخاطرش خودمونو ازبین ببریم‌‌..والا این دنیامون ک یجورایی مث جهنم هس .دیگه لااقل بذاریم اون دنیا یکم تو ارامش باشیم..

(استارتر عزیز هم امیدوارم دس ازاین فکر بیهوده برداره و ب زندگیش ادامه بده)

2706