2737
2739
عنوان

توقع بیش از حد خانواده شوهر و شوهر برای خرید جاهازم😭😱

| مشاهده متن کامل بحث + 3469 بازدید | 237 پست
فرقی نمیکنه ک طرف ما انگار پسرا دخترن مثلن شما ها برا دخترا میخرین ما برا داداشا  بالاخره تح ...

پسرا خودشون کار میکنن کمتر فشار میاد به پدر خانواده ولی ما که کارم نمیکنیم خیلی بده😥

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم توی ایران خیلیم خوب این حق ها رو ضمن عقد به دختر میدن کافیه خودت بخوای ارثیه م طبق وصیت نامه ...

اولا ک کمتر پسری راضی میشه ک حق طلاق،حق تحصیل،حق مسکن،حق خروج از کشور، حضانت بچه و... به دختر بده موقع عقد!  دوما مهریه رو قسط بندی میکنن چندماه یبار یه سکه! سوما ارثی ک زن از شوهرش میبره یک هشتم اموالشه!! چهارما زن وظیفه ای نداری ک پولی تو خونه بیاره! پنجما نرود میخ آهنین در سنگ!

دلم را چون انارى کاش یک شب دانه میکردم...
2728
2738
البته تو کامنت قبلیم یادم رفت بگم. جشن عقد رو ما رسم داریم پدر عروس میکیره. من طبق این گفتم که طظاهر ...

ما هم جشن عقد با دختره ولی با این کرونا من جشن نگرفتم 😬شانس اواردم

اره برای همین بهت یادآوری کردم

خوشبختانه من مثل شما نیستم شما ازاونایی که برادر بیچاره نیاز به کمکم داشته باشه کمکش نمیکنید چون عقیده دارید میشه دخالت کردن.ولی کل خرج عقد برادرم رو پدرم داد تا بهش فشار نیاد

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود

0بگو جهاز هدیه اس.هدیه رو هم آدم چند و چون نمیکنه توش.آبروی تو هم وقتی میره ک چیزی رو ک خودت دوست داری داشته باشی خریدش رو میندازی گردن این واون...انشاالله رفتیم سر زندگیمون هر چی صلاح دونستی و در توانت بود و دوست داشتی برا زندگیمون بخر و سراففففراز شو جلو خانوادت...

من تا همینجا هم سرم زیادی سربلند ه جلو خانوادت...  

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  
2706