2733
2734
عنوان

توقع بیش از حد خانواده شوهر و شوهر برای خرید جاهازم😭😱

| مشاهده متن کامل بحث + 3469 بازدید | 237 پست
داداش شما قبول کرده و راضیه، دودش از سره شما چرا بلند میشه؟

اها ببخشید یادم نبود اینجا نباید طرف داداش بود میشه خواهرشوهر بازی

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود
من فکر کردم خانواده شوهر من خسیسن البته مادر شوهرم خوبه ولی پدر شوهرم خیلی خسیسه

نه بابا 

یه بلایی سر من آوردن که نگو 

آخرم باباش دم مرگش پشیمون شد و گفت منو ببخش ولی هنوز نتونستم ببخشمش

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!

منم موقع جهاز خریدن سعی کردم چیزایی خیلی خوبی بردارم ولی بعدش خیلی پشیمون شدم چون حیفه بخاطر حرف خونواده شوهر پدر بیچاره رو تو خرج اصافی بندازی بعدشم مطمعن باش پشیمون میشی

2731
خیلی ناراحت شدم از دست شوهرم 😪😪😪😪

محلش نده

بگو بعید بود ازت این حرف ژدن

تاوقتی شوهرم هست چرابرای درست کردن زندگی خودمون محتاج دیگری باشیم 

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
حتما جنوبی

ن عزیز تورکم

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
واقعا دردآور که یه زن توی جامعه ما اینجوری حرف بزنه و از بدبختی هم جنساش اینقدر بیخبر باشه ⁦☹️⁩

احتمالا از جایی سوخته ، زنداداشی کسی🤣

دلم را چون انارى کاش یک شب دانه میکردم...
برادرم ازدواج کرده تمام مخارج رو ما دادیم .حتی ۱۰۰ میلیون طلا قرار دادن اونم خریدیم .رسم هرچی باشه ب ...

منم برادرام همه چی خودشون خریدن. البته طلاهایی که برای زنهاشون میخرن،در واقع پس انداز زندگی مشترکشونه. زندگیای اینجوری خیلی بهتره تا اونا که میان از پدرزن بیچاره جهاز میکنن. مخصوصا اگه وضعش خوب نباشه 

درحالیکه حق طلاق با مرده هروقت بخواد دختر بیچاره رو از خونه میندازه بیرون!

عزیزم شما تو ایران زندگی نمیکنی؟ زن هیچ حقی توی زندگی نداره حق طلاق، حضانت بچه ، ارثیه،  ببی ...

عزیزم توی ایران خیلیم خوب این حق ها رو ضمن عقد به دختر میدن کافیه خودت بخوای

ارثیه م طبق وصیت نامه  و قبلش هم ازش مهریه زن رو کم میکنن بهش میدن (بخاطر همینه که منم مهریه بالا تعیین کردم)

2706