2733
2734
عنوان

توقع بیش از حد خانواده شوهر و شوهر برای خرید جاهازم😭😱

| مشاهده متن کامل بحث + 3469 بازدید | 237 پست
عقد که وظیفه دختره نه پسر اگر مهریه ت بالاست اره بنظرم باید تقریبا اندازه مهریه ت جهاز ببری

عجببببب

این کی مد شپ

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
خوشبختانه من مثل شما نیستم شما ازاونایی که برادر بیچاره نیاز به کمکم داشته باشه کمکش نمیکنید چون عقی ...

خوشبختانه من مثل شما نیستم ک پشت سر یجور بگم توروی طرف یجور! در ضمن کمک مالی کردن ربطی ب دخالت نداره

دلم را چون انارى کاش یک شب دانه میکردم...
2731
ما هم جشن عقد با دختره ولی با این کرونا من جشن نگرفتم 😬شانس اواردم

این چیزا شانس اوردنی و اینا نیست. به خصوص اگه ازدواج سنتی داشتی😅 چیزی که به عهده شماست اگه خانواده شوهر خوبی نداشته باشی رو تا ابد باید تیکه کنایه اش رو بشنوی مگه اینکه یه جور دیگه جبران کنی در دهنشون رو ببندی. البته اونم برای کسایی که نودشون همه کارها و رسم و رسوم رو به جا اوردند.

امیدی به زندگی با این شوهر نیست ..

این کامنت من یادت باشه استارتر 

پسری که فهمش در این حده ،پس فردا تو زندگیت قشنگ لهت میکنه.

الان فکری بکن برای خودت .یا مشاور یا با بزرگترها صحبت کن و ...

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
اولا ک کمتر پسری راضی میشه ک حق طلاق،حق تحصیل،حق مسکن،حق خروج از کشور، حضانت بچه و... به دختر بده مو ...

من نمیدونم شما کدوم شهر 

حتما درموردش تحقیق کن همه این حقا رو میشه گرفت

من نامزدم حق طلاق و حضانت و تحصیل و خروج از کشور و اشتغال و همه چی بهم داده مهریه م هم ۲۰۰۰ تاست

خرج عروسی و خونه و جهاز هم دوتامون پا به پای هم داریم کار میکنیم یه قرون خانواده ها ندن خودمون میدیم

ارثیه یک هشتم به علاوه مهریه هست که اونم با این مهریه های امروز و قیمت سکه ۹۰ درصدش میره توی جیب زنش دیگه چیزی نمیمونه که البته جدیدا دیگه وصیت نامه مینویسن یا اونایی که پا به سن هستن همه اموالشون میزنن به اسم زنشون که بعد مرگشون هاپولی نشه (مثه پدربزرگ من)

خیر من خانم هستم اگر دختره از خانواده درست باشه و عقده ای بزرگش نکرده باشن عقده جهیزیه آنچنان و عرو ...

شمانمیتونی نسبت به تصمیمات وزندگی دیگران نظر بدی

اگر مردی درتوانش نیست ونمیتونه انجام نده مگه مجبوره

برای همین میگم هرکس درسطح خودش ازدواج کنه لازم به این همه حرفهای ناروای که درباره خانم هازدید نیست

خانمی که ۲۴ ساعته تو خونه کارمیکنه ومسولیتهای زیادی داره بدون خقوق وبازنشستگی ادم نیست

لطفا منصفانه نظر بدید

منم موافق بریز وبپاش واذیت وفشار به اقا نیستم

اماازاون طرف این دید نسبت به خانم هم دارم

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود

چه پررو همینارو ب خودش بگو. بگو جهیزیه لاکچری خونه لاکچری هم میخواد .بگو اگه از سمت ما توقع ولخرجی دارین باید واسه عروسی و سالنم سنگ تموم بزاری. اه اه من اگه ازدواج کنم شوهرم همچین چیزی بگه از چشمم میفته چقد خاله زنک و پرتوقع

این چیزا شانس اوردنی و اینا نیست. به خصوص اگه ازدواج سنتی داشتی😅 چیزی که به عهده شماست اگه خانواده ...

سنتی نبود ازدواجم 

شوهرم خیییلی جذبه داره کی جرات داره حرف بزنه😂😂

خوشبختانه من مثل شما نیستم ک پشت سر یجور بگم توروی طرف یجور! در ضمن کمک مالی کردن ربطی ب دخالت نداره

خخخخ دقیقا شما میدونی جلو رو چی گفتم حالت خوش نیستا  

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود
امیدی به زندگی با این شوهر نیست .. این کامنت من یادت باشه استارتر  پسری که فهمش در این حده ،پ ...

موافقم اینجور ادما طعنه هم زیاد میزنن هر کاری هم بکنی باز راضی نیستن

2706