2733
2739
عنوان

توقع بیش از حد خانواده شوهر و شوهر برای خرید جاهازم😭😱

| مشاهده متن کامل بحث + 3469 بازدید | 237 پست
منم برادرام همه چی خودشون خریدن. البته طلاهایی که برای زنهاشون میخرن،در واقع پس انداز زندگی مشترکشون ...

کاملا درسته .چون هر دو کوردیم اینو خوب میدونیم که چه رسومی داریم و چرا درسته .🌷

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
آخه ما رسممون همون 5 تا کالاست اگه مرسوم بود که اینقدر زور نداشت من ده سال پیش همه چی با خودم بود در ...

دقیقا زنداداش منم میگه من بهتون سخت نمیگیرم تازه نامزدم بود کل خرج و مخارج و شهریه دانشگاه ازادش به عهده داداشم بود بدون رضایت قلبی داداشم.

ما هم رسممون فقط چند تا تیکه وسیله بزرگه یخچال و گاز و لباسشویی و تی وی و فرش

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم ترکم ولی رسمممون اونطوری نیس

تورک اطراف زنجانیم عزیز

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
2731
شمااقاهستید؟؟؟؟؟ مگه مجبوره دختری بگیره خارج ازتوانش هرکسی با هم سطح خودش ازدواج کنه اینطورنمیشه

خیر من خانم هستم

اگر دختره از خانواده درست باشه و عقده ای بزرگش نکرده باشن عقده جهیزیه آنچنان و عروسی لاکچری و خونه اعیونی هم از شوهرش نخواهد داشت

2740
😐خوش بحالت  من که از چهار ناهیه جر خوردم

فرقی نمیکنه ک طرف ما انگار پسرا دخترن

مثلن شما ها برا دخترا میخرین

ما برا داداشا 

بالاخره تحت فشار هست خانواده

طلا  و لباس و سرویس و جهاز و عیدی بردن تو هر مراسمی و عیدی بردن با کل فامیل  و ....همش به عهده پسر

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 

ببخشید با عرض معذرت بیجا کردند که وقتی خودشون کاری نکردند انتظار دارند. شما هم اشتباه نکن به اونا بگی من نمیتونم بابام رو تحت فشار بذارم. اونوقت این توهم براشون پیش میاد که اونا سنگ تموم گذاشتند و شما نمی تونی به خاطر وضع مالی پدرت جبران کنی. اگه این دفعه چیزی گفت به همسرت بگو .. جان من خودمم دوست دارم، زندگی خودمه بالاخره. اما از بابام روم نمیشه. شما خیلی همه چیز رو ساده برگزار کردید؛ فلان چیز رو ارزون گرفتید، هم جشن نگرفتید عیدی هم که نیوردید. من روم نمیشه با وحود اینا از بابام بیشتر بخوام. راستش بخواد متناسب کارایی که شما کردید جهیزیه بده نصف اینم زیاده😊

من واقعا هم از پر رو بازی دراوردن بدم میاد و هم کوتاه اومدن در مقابل پر رویی بقیه. 

من اردبیل 

یاشا 

آما دا اوز ورمدا   دینن اله بودو ک وار   

😉😉😉

8صفحه برات کامنت گذاشتن فقط استیکر میزاری؟اونوقت من دوساعت تایپ میکنم 4تا کامنت میزارن😂

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2706