2737
2739
عنوان

کسی میدونه ساخت ۸۰ متر خونه ویلایی الان چقدر هزینه داره؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2936 بازدید | 63 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما الان در شرف ساختیم  ولی خب خونه باغه و اینکه بدون کابینت و در ها و کمد دیواری و نرده میشه م ...

منم خونه باغی منظورمه

با سفید کردن و کاشی اشپزخونه و توالت متری ۱۵۰۰؟

کاش بخوابم ،وقتی بیدار شدم ببینم همه اینا خواب بود😔💔همه این گریه ها تو خواب بود 💔😔 لطفا واسه خوشبختیم و به آرامش رسیدن زندگیم صلوات بفرستین 😭💔 یه ساله زندگیم شده کابوس 😭💔

جواز خونه خیلی گرونه؟ کلا اب و برق و اب اینا همه چقدر میشه؟

کاش بخوابم ،وقتی بیدار شدم ببینم همه اینا خواب بود😔💔همه این گریه ها تو خواب بود 💔😔 لطفا واسه خوشبختیم و به آرامش رسیدن زندگیم صلوات بفرستین 😭💔 یه ساله زندگیم شده کابوس 😭💔
2728
منم خونه باغی منظورمه با سفید کردن و کاشی اشپزخونه و توالت متری ۱۵۰۰؟

کاشی آشپزخونه نیست چون جز اون دکوری که انتخاب کردیم کاشی رو با همون میزنن

ولی سرویس ها فک کنم شاملش بشه

خداحافظ👋🏻     ■به نی نی یار گفتم یه جوری بترکونه که دیگ هیچوقت برنگردم😇💫🤍
2740
کاشی آشپزخونه نیست چون جز اون دکوری که انتخاب کردیم کاشی رو با همون میزنن ولی سرویس ها فک کنم شاملش ...

آهان متوجه شدم عزیزم ⚘به سلامتی 🌹🌹

عزیزم من شمالم خودمم تو ویلایی زندگی میکنم الان مصالح و میلگرد فوق العاده بالا رفته اگه قبلا با ۱ ...

اره عزیزم :(