2737
2734
عنوان

کسی میدونه ساخت ۸۰ متر خونه ویلایی الان چقدر هزینه داره؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2936 بازدید | 63 پست
۳۰۰

اینقدر هم نه

یه خونه معمولی تو باغ منظورمه

کاش بخوابم ،وقتی بیدار شدم ببینم همه اینا خواب بود😔💔همه این گریه ها تو خواب بود 💔😔 لطفا واسه خوشبختیم و به آرامش رسیدن زندگیم صلوات بفرستین 😭💔 یه ساله زندگیم شده کابوس 😭💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متری ۴تا۵تومنه تهران پرسیدم من صادقیه بستگی به جا داره

ساخت همه جایه قیمته 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
2731
متری ۴تا۵تومنه تهران پرسیدم من صادقیه بستگی به جا داره

ساخت ربطی به جا نداره عزیزم

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

دقیقشو باید از شوهرم بپرسم ولی فکر میکنم متری دو و نیم الی سه تومن تا مرحله نازک کاری دربیاد 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
2740
۲۰۰تا میخواد با جواز،آهن خیلی بالارفتع

میدونین ۱۰۰ متر چقد اهن میخواد؟

کاش بخوابم ،وقتی بیدار شدم ببینم همه اینا خواب بود😔💔همه این گریه ها تو خواب بود 💔😔 لطفا واسه خوشبختیم و به آرامش رسیدن زندگیم صلوات بفرستین 😭💔 یه ساله زندگیم شده کابوس 😭💔
دقیقشو باید از شوهرم بپرسم ولی فکر میکنم متری دو و نیم الی سه تومن تا مرحله نازک کاری دربیاد 

لطفا بپرسین اگه دقیق قیمتا رو میدونن ⚘⚘

من قبل عیدساختم 100مترحدود95تومن گرفتم

مبارکه عزیزم ب سلامتی