2733
2739
تشکر ،همیشه سلامت و موفق باشید،ببخشید شما رشته ی تحصیلیتون روانشناسی بوده؟

همچنین عزیزم

نه عزیز داییم روانشناسه زور فرمودن به روحیت نمیخوره نباید بری  من چون دوست دارم کتابای مرتبطتشونو میخونم 

زیست خوندم

احسنت عزیزم حرفات خیلی به دلم نشست

❤❤کاش خانم ها میفهمیدن اینی ک مردی براشون ارزش قائلن اون مردی هست ک مداوم دنبال پول هست و پولکی 

وگرنه مردی ک عاشق ی بانو بشه دوست داره خانمش راحتترین حالت هارو داشته باشه سختی نکشه چون کار خونه خودش سخته حالا چه برسه ب کار بیرون هم بیاد روش زن شکسته میشه یکی مثل مادر و خاله هام واقعا شکسته شدن من اینجوری دوست ندارم 

شان زن به کارمند بودنش نبست وگرنه من رشتم بهترین جا و راحتترین جای بیمارستان پذیرش میشدم نرفتم چون اول از همه همسرم گفت دوست دارم خانمم برای زندگی خودم و تودش و بچه هاش تلاش کنه 

دوم اینکه نمیخواسم شکسته بشم 

سوم اینکه وظیفه من پول دراوردن نیس پس نرمم دلیل برا مفت خور بودن و سربار بودنم نیس 

ممنون از تعریفت عریزم❤❤😍

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همچنین عزیزم نه عزیز داییم روانشناسه زور فرمودن به روحیت نمیخوره نباید بری   من چون دوست دارم ...

عزیزم،مطالعه واقعا بهترین روش برای فراگیری آنچه که دوست دارید هست،موفق باشید

دوستم که مامانشون سرکار می رفتن،میگفت حسرت دارم بچه بودم مامانم منو پارک ببره،هروقت هم نمی تونسیم مد ...

ببین ربطی ب شاغل بودن نداره خیلیا خونه دارن و بچشون همین حسو داره

من مامانم شاغل بوده و هست ولی هنچین حسی ندارم

2728
وقتی طرز فکرتون اینه هم کلام شدن با مرد عیبه من حرفی برای گفتن ندارم،عقاید منو شما با هم متفاوته،با ...

شما هم خوشبخت بشی عزیزم❤❤😊

همسر من دوست نداره مدام با اقایون هم کلام بشم چون همیشه بهم میگه صدات و چهره ات اینقد مظلوم و دلنشینه ک دوست ندارم کسی جز خودم بشنوه و مدام ببینه 

غیرت مردانه است دیگه و من عاشق همین غیرت مردانه هستم😁

یاعلی عزیزکم😘

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
احسنت عزیزم حرفات خیلی به دلم نشست

❤❤کاش خانم ها میفهمیدن اینی ک مردی اگر دوستشون داشته باشه دنبال اینکه بخواد ثابت کنه خانمی ک میره سرکار بالاتره نیست ک این مردها مداوم دنبال پول هست و پولکی 

وگرنه مردی ک عاشق ی بانو بشه دوست داره خانمش راحتترین حالت هارو داشته باشه سختی نکشه چون کار خونه خودش سخته حالا چه برسه ب کار بیرون هم بیاد روش زن شکسته میشه یکی مثل مادر و خاله هام واقعا شکسته شدن من اینجوری دوست ندارم 

شان زن به کارمند بودنش نبست وگرنه من رشتم بهترین جا و راحتترین جای بیمارستان پذیرش میشدم نرفتم چون اول از همه همسرم گفت دوست دارم خانمم برای زندگی خودم و تودش و بچه هاش تلاش کنه 

دوم اینکه نمیخواسم شکسته بشم 

سوم اینکه وظیفه من پول دراوردن نیس پس نرمم دلیل برا مفت خور بودن و سربار بودنم نیس 

ممنون از تعریفت عریزم❤❤😍

2740
ببین ربطی ب شاغل بودن نداره خیلیا خونه دارن و بچشون همین حسو داره من مامانم شاغل بوده و هست ولی هنچ ...

این نظر یکی از دوستام بودکه مامانش شاغل بود همه ی شاغلین که اینطور نیستن ولی مطمین باش مامانتون خیلی از خودشون مایه گذاشتن که تو همچین حسی رو نداری،قدرشون رو بدون

❤❤کاش خانم ها میفهمیدن اینی ک مردی براشون ارزش قائلن اون مردی هست ک مداوم دنبال پول هست و پولکی  ...

این ک ی چیز بدیهی انقدر باید توضیح داده بشه عجیبه برام

ما داریم میگیم زنی ک شاغله موقعیت اجتماعی بهتری داره حالا این اصلا ب این معنی نیست ک موفق تره؟؟؟

این ک میگید فرقی بین خودتون و خواهرتون پزشکه خب قبول ولی موقعیت اجتماعی خواهرتون بالاتره اما شاید شما در زندگی موفق تر باشید این دو تا دوتا چیز جدان

مادر من شاغل بود و ما خدمتکار داشتیم

اتفاقا پدرم همیشه دنبال این بوده ک مادرم کاری ک دوس داره بکنه و بش فشار نیاد مثل همسر شما

ولی این ب این معنی نیست چون مامانم براش مهمه بگه پس کار نکن چون کار خونه سخته در عوض بش گفت کار کن چون دوس داری و کار خونه وظیفت نیست

پول مامانم هم تماما مال خودش هست

شما تو پست قبل گفتید میخواستید برید سر کار همسر گفتن نه

خب این ک تو علایقتو ب خاطر همسرت بذاری کنار نمیگن زنیت

تو قبل این ک زن باشی انسانی و انسان اجازه داره بره دنبال علایق اگر دوس نداشتی ک نمیخواستی بری سر کار پس وقتی خواستی بری ینی دوس داشتی همسر گفته نه

علاقه خودتو ب خاطر همسر گذاشتی کنار این زنیت نیست

کنار گذاشتن خودته

و گفتی همسرم مهم تر از جامعه بود خب پس شما همسرتو ب خودت و موقعیت اجتماعی ترجیه دادی و میگی فرقی بین خودت و خواهرت نمیبینی خب شما نمیبینی اما جامعه میبینه میشه همون موقعیت اجتماعی

مث این میمونه ک من بگم فرقی بین زندگی روحانی و بابام نمیبینم شاید درست باشه شاید زندگی بابام حتی بهتر باشه

اما زمین ب اسمون بره اسمون بیاد زمین موقعیت سیاسی روحانی از بابام صد پله بالاتره حالا بابام هرچقدر اطلاعاتش راجع ب سیاست بالا باشه و کلاس هنری بره!!!!!!!

چندسالت بود ک ازدواج کردی؟شوهرت ازهمه لحاظ همونه ک میخواستی یافقط ازلحاظ شغلی؟

22 سالگی

بله از همه لحاظ خدا رو شکر

ملاک اولم شغل نبود ولی خداخواهی همونی شد که تو نظرم بود.کارمند بانکه

غرق در نیل چه اندیشه کند باران را...