2737
2739
اوهوم کاملا موافقم دوستام ک ماماناشون کارمتد بودن خیلییی عقده دارن وهمیشه چشماشون اشکی بود ک اون نو ...

دوستم که مامانشون سرکار می رفتن،میگفت حسرت دارم بچه بودم مامانم منو پارک ببره،هروقت هم نمی تونسیم مدرسه بریم،مامان بزرگم میومد کمک منظورش مامان باباش بود،شبش مامانم با بابام دعوا میکرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونی من تو گروه فرهنگیان ماده ۲۸عضوم و شدیدا پیگیرم که انتقالی بگیرم برم اپ از سازمان خودمون که نم ...

ااا تنیدونم اونارو 

ولی شوهر سابق من ک از همون اولن رسمی بود این بود حقوقش

میشه واسه حل مشکلم و آرامش دلم یه صلوات بفرستین؟❤
نتیجه این تاپیک چیزی جز توهین به زن خونه دار نبود متاسفم

خانه داری خداییش خیلی کار سختیه عزیزم و اگه یه روز کسی اینکار رو انجام نده کارا لنگ می مونه . مهم ارزش یک زن هستش زنه خانه داری که شوهرش بهش پول نمیده با زن کارمندی که شوهرش پولشو هر ماه میگیره هر دو ارزششون حفظ نشده .  

2742
دوستم که مامانشون سرکار می رفتن،میگفت حسرت دارم بچه بودم مامانم منو پارک ببره،هروقت هم نمی تونسیم مد ...

دیگه یه عده به هر قیمتی شده می‌خوان برن سرکار حالا بچه و شوهر کیلو چنده حالا باز یه شغل مفیدی باشه یه چیزی 

به توفیق الهی تا 25سال آینده‌ چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.💥💥💥 مرگ بر اسرائیل ✊ جالبه یه سری از خدا هم جلوتر میرن😏 میگن برای رژیم کودک کش و مظلوم کش اسرائیل طلب مرگ نکنید نمی‌دونن خدا تو جای جای قرآن از کلمات لعنة الله استفاده کرده و یه آیه ای هم هست که میگه (موتوا بغیظکم)یعنی بمیرید به خشمتان ، اگه قصد دشمنی با خدا نداری پس بگو مرگ بر اسرائیل ✊شمایی که با امضام مخالفی و تو تاپیک های غیر مرتبط ریپلای می‌کنی و به امضام گیر میدی باید بدونی با حمایت از رژیم کودک کش صهیونیستی در ریختن خون مظلومان شریک هستی(( امضای من میزان تشخیص انسانیت شماست))
اون دیگه بستگی داره به مهارت پدر و مادر داره بله حق با شماست خانواده ای که چه مادر و البته  پدر ...

من موافقم،تو این تاپیک منظورم اینه که فکر نکنن چون شاغلن درسته موقعیت اجتماعی بهتری دارن صد در صد تو زندگی سر هستن،و از اون طرف کسی که خانه داره فقط بخور بخوابه و کار مفیدی نمی کنه

دیگه یه عده به هر قیمتی شده می‌خوان برن سرکار حالا بچه و شوهر کیلو چنده حالا باز یه شغل مفیدی باشه ی ...

بله مطابق فرمایش شما زیاد دیدم انصافا یه کاری که زندگی رو بپاشونه چه زن چه مرد باید ازش دوری کنن چون خانواده واقعا رکن مهمیه و موفقیتش به صورت غیر مستقیم و گاها مستقیم( بستگی داره عدم موفقیتش چقدر باشه)تو موقعیت الجتماعی و به صورت کاملا مستقیم تو موفقیت تاثیر داره آدم باید ببینه میکشه بیرون کار کنه یا نه رو بچش تاثر داره هر کس تو کار خاصی توانایی زیادی داره و میتونه با اون موفقیتش رو بالا ببره 

2738
عزیزم تعریف موقعیت اجتماعی رو بخون و این ک فک میکنی مسلمانی بیشتر حالیته کافیه برای معرفیت

ادعای اینکه بگم بیشتر حالیمه نبود صرفا ی جمله گفتم شما چا ایقد بهت برخورد 

موفق باشی

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
من موافقم،تو این تاپیک منظورم اینه که فکر نکنن چون شاغلن درسته موقعیت اجتماعی بهتری دارن صد در صد تو ...

بخور و بخواب؟؟؟؟ والا نیاز نیست خودمون خونه دار باشیم یامادر خونه دار داشته باشیم هر کی به کار کردن مادر خودش در خونه دقت کنه میتونه بفهمه کار خونه یعنی چی خصوصا اینکه خونه خودش تمیز نمیشه 

از اون دوستمون هم ناراحت نشین ایشون بر طبق کتاب های مشاوره گفتن در مشاوره و روان شناسی موفقیت تمام با موقعیت اجتماعی یکی نیست(در محاوره شاید بعضی جا ها باشه ولی هم ارز موفقیت ابدا نیست) موقعیت اجتماعی یعنی اینکه مردم جامعه خصوصا غریبه ها  چجوری به شما البته با دید مثبت نگاه کنن که کار توش خیلی موثره ولی موفقیت یعنی سطح تحصیل ،کار، سطح د رآمد ، میزان پایبندی به اخلاقیات و در بعضی جوامع دین ( در همه جوامع مهمه ولی مقدارش متفاوته)، همسر داری ، تربیت فرزندان ، مهارت ها ، توانایی تقابل با مشکلات وووووو

همین طور که میبینید موقعیت اجتماعی رابطه فوق زیادی با کار و سطحش داره ( البته برای بانوان در بعضی جوامع نه) ولی در موفقیت اجتماعی شما باید مجموعه ای از فاکتور ها رو داشته باشی اینجوریه که گاهی یه خونه دار از یه شاغل موفق تره و گاهی یه شاغل از یه خونه دار. تو جفتشونم نظرات افراد جامعه دخیله ولی برای موفقیت باستانی تر و تثبیت شده تره

ن عزیزم فرق نداره چون منم دانشجوی ممتاز میکروبیولوژی شیراز بودم دانشگاه دولتی  ولی همسرم بهم م ...

وقتی طرز فکرتون اینه هم کلام شدن با مرد عیبه من حرفی برای گفتن ندارم،عقاید منو شما با هم متفاوته،با عقاید خودتون حق باشماست،خوشبخت باشی عزیزم

از استدلال هایی که بیان کردید حس خیلی خوبی گرفتم      

الهی 

عزیزم من کاری نکردم شما حتما خیلی خودت خوبی الانم چون خودتو با معیارا سنجیدی و نتیجه عالی بود حس خوبی داری  

الهی  عزیزم من کاری نکردم شما حتما خیلی خودت خوبی الانم چون خودتو با معیارا سنجیدی و نتیجه عال ...

تشکر ،همیشه سلامت و موفق باشید،ببخشید شما رشته ی تحصیلیتون روانشناسی بوده؟

کار خوبه ولی هیچ ربطی ب موقعیت اجتماعی نیست  همون خانم هم میتونه ب نوعی دیگه تو اجتماع باشه ول ...

احسنت عزیزم

حرفات خیلی به دلم نشست

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2706