2733
2734
😐تو نامزدی متوجه نشدی؟ ک نخوای عقد کنی... ایشون صددرصد موقع نامزدی هم نباید خیلی خرج میکرد برات

اره تو نامزدیم خیلی خسیس بود خیلیـ

اما میدونی میگفتن درستمیشه و... البته خدایی تو نلمزدی درامدشم کم بود اما وقتی حقوقش رفت رو ۳ تا و باز دیدم اینطوره جدی تر شدم اما بازم میگم ک دلیل اصلیم نیودـ

چون خداروشکر بابام وضعشون خوب بود گفت ماهی یک و خورده ای دوتا میدم ب خودت واسه خرج خودت ن زندگیتون فقط واس خودت

اما دلیلم واس جدایی چیز دیگه بود

میشه واسه حل مشکلم و آرامش دلم یه صلوات بفرستین؟❤
باز هم درست نیست حرف شما ،یعنی چی که زن خانه دار موقعیت اجتماعی نداره مگه به شغله ؟؟!!یه زن خانه دار ...

موقعیت اجتماعی ی خانم شاغل فرق داره با کلاس رفتن و در جمع بودن

یعنی برای پیشبرد اجتماع کار کنی

کار راه بندازی 

اگر نباشی ی جایی لنگ بمونه یعنی اجتماع بهت وابسته باشه

هرکدام از شاغلا اگر نباشن ی جایی لنگ میمونه

ب این میگن موقعیت اجتماعی ن کلاس رفتن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همین باعث شده یه عده از پسرا پرتوقع بشن از زنشون انتظار دارن که خرج خونه رو هم بده!!! شوهر من هم کار ...

این ی مرد کامله پس😚

قدرشو بدونـ

خوشبخت شید

2731
موقعیت اجتماعی ی خانم شاغل فرق داره با کلاس رفتن و در جمع بودن یعنی برای پیشبرد اجتماع کار کنی کار ...

ببخشید اما این تعریف شماست فقط از موقعیت اجتماعی

به توفیق الهی تا 25سال آینده‌ چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.💥💥💥 مرگ بر اسرائیل ✊ جالبه یه سری از خدا هم جلوتر میرن😏 میگن برای رژیم کودک کش و مظلوم کش اسرائیل طلب مرگ نکنید نمی‌دونن خدا تو جای جای قرآن از کلمات لعنة الله استفاده کرده و یه آیه ای هم هست که میگه (موتوا بغیظکم)یعنی بمیرید به خشمتان ، اگه قصد دشمنی با خدا نداری پس بگو مرگ بر اسرائیل ✊شمایی که با امضام مخالفی و تو تاپیک های غیر مرتبط ریپلای می‌کنی و به امضام گیر میدی باید بدونی با حمایت از رژیم کودک کش صهیونیستی در ریختن خون مظلومان شریک هستی(( امضای من میزان تشخیص انسانیت شماست))
قرار نیست خرج کنه ی خانم ک شغل داره و تو اجتماعه صد و هشتاد درجه با زن خونه دار و بی کار فرق داره ...

کار خوبه ولی هیچ ربطی ب موقعیت اجتماعی نیست 

همون خانم هم میتونه ب نوعی دیگه تو اجتماع باشه ولی شاغل نباشه درس بخونه کتاب بخونه و... اجتماعی بودن ب این هاست ن شغل 

من همسرم میگه سرکار لازم نبس بری حالا ینی موقعیت اجتماعی ندارم ؟؟؟ یا خواهرم ک پزشک قراره بره سرکار موقعیت اجتماعیش با منی ک درسم خوندم ولی همسرم نمیذاره برم سرکار زمین تا آسمون فرق داره؟ خیر عزیزم 

خانم باید بلد باشه شوهری داری کنه و برا بچه هاش مادر نمونه باشه هیچ جای دین و اجتماع اسلامی نگفته بری سرکار ی سروکله بالاتری

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
این ی مرد کامله پس😚 قدرشو بدونـ خوشبخت شید

ممنون عزیزم برای مشکل شما هم صلوات فرستادم انشالله که حل میشه

به توفیق الهی تا 25سال آینده‌ چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.💥💥💥 مرگ بر اسرائیل ✊ جالبه یه سری از خدا هم جلوتر میرن😏 میگن برای رژیم کودک کش و مظلوم کش اسرائیل طلب مرگ نکنید نمی‌دونن خدا تو جای جای قرآن از کلمات لعنة الله استفاده کرده و یه آیه ای هم هست که میگه (موتوا بغیظکم)یعنی بمیرید به خشمتان ، اگه قصد دشمنی با خدا نداری پس بگو مرگ بر اسرائیل ✊شمایی که با امضام مخالفی و تو تاپیک های غیر مرتبط ریپلای می‌کنی و به امضام گیر میدی باید بدونی با حمایت از رژیم کودک کش صهیونیستی در ریختن خون مظلومان شریک هستی(( امضای من میزان تشخیص انسانیت شماست))
منم تعجب کردم چون اکثرا پسرای معلم تو شهر ما با همکاراشون ازدواج میکنن اصلا خواستگاری دخترای خونه دا ...

اره نمیدونم معلما چرا اینطورن

حالم بد شد اصلا

والا میگفتا ی چیز جهاز عمری بیار ک خراب نشه ک اگه شد با درامد من و اینکه تو هم کارمند نیستی اصلا نمیتونم بخرم واست😐 منم گفتم نمیتونشتی غلط کردی اومدی زن گرفتی

2740
اره تو نامزدیم خیلی خسیس بود خیلیـ اما میدونی میگفتن درستمیشه و... البته خدایی تو نلمزدی درامدشم کم ...

من جای شما بودم همون نامزدی جدا میشدم نمیذاشتم ب عقد برسه حالا با چشم پوشی از دلایل دیگه ات 

وقتی یکی خسیسه ینی تا تهش خسیسه ..

عاقیت بخیر یشی عزیزم❤

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
کار خوبه ولی هیچ ربطی ب موقعیت اجتماعی نیست  همون خانم هم میتونه ب نوعی دیگه تو اجتماع باشه ول ...

احسنت 👏👏👏

باور میکنی همه پسرای معلم اینجورین؟؟ ینی تو یه گروه عضوم ک همشون دانشجو معلمن دختراش ک ماشالا پر توق ...

اخه میدونی

واسشون امتیازم هستاـ

زوج فرهنگی حساب میشن خیلی امتیاز داره براشون هم حقوقشون بیشتر میشه هم مزایا

تاطه مکه بده دوتا حقوق بگیر تو ی خونه؟😕

البته این فقط طرز قکر این معلماستا 

من ک متنفر شدم

2706