2737
2739
قرار نیست خرج کنه ی خانم ک شغل داره و تو اجتماعه صد و هشتاد درجه با زن خونه دار و بی کار فرق داره ...

آره دقیقا همین طوره 

با خودش میگه من باعرضه ام تونستم دست خودمو یه جای دولتی بند کنم یکیو می گیرم که مث خودم با جنم باشه

خدا شاهده که اصلا و ابدا منظورم خانم های خانه دار نبود  منظورم عرضه شغل پیدا نکردن بود اونم وف ...

آها من فک کردم شما خانه داری بهت برخورده

ولش عزیزم خودتو ناراحت نکن مهم اخلاقه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه هم کفو بودن به کارمند بودن زن هم ربط داره اینا کفویت حساب نمیشه از اول همیشه این بوده که مرد بای ...

والا شوهر من میگفتا تو  ک کارمند نیستی اینو واست نمیخرم😐 انتطار داشت فرهنگیان قبول شم

نشدم هی میکوبید تو سرمـ

اینا انتطار دارن زنشونم مثل خوشدون باشن

میشه واسه حل مشکلم و آرامش دلم یه صلوات بفرستین؟❤
2742
خب سنت کمه صبر کن منم مثل تو بودم صبر کردم حتی بازاری پولدار رو رد کردم چون نمیتونستم کنار بیام هر ...

چندسالت بود ک ازدواج کردی؟شوهرت ازهمه لحاظ همونه ک میخواستی یافقط ازلحاظ شغلی؟

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
یا ازدواج کن یا کنکورتو بده😑... حداقل بذار وقتی قبول شدی ب ازدواج فکر کن  ان شاءالله ی کارمن ...

مرسی ایشالا 😘😘😘 هدفمو گذاشتم دانشگاه فرهنگیان ببینیم چی میشه اخرش

کارمند رسمی اگرم پیدا بشه سنش به تو نمیخوره که 

میدونی چقد باید سابقه داشته باشن تا شاااااید رسمی بشن؟ 

قراردادی هم اومد قبول کن 

هرچند بازاری درامدش خیلی بهتره 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
قرار نیست خرج کنه ی خانم ک شغل داره و تو اجتماعه صد و هشتاد درجه با زن خونه دار و بی کار فرق داره ...

باز هم درست نیست حرف شما ،یعنی چی که زن خانه دار موقعیت اجتماعی نداره مگه به شغله ؟؟!!یه زن خانه دار می‌تونه بدون رفتن به سرکار تو کلاسهای هنری و فرهنگی و جمع های اجتماعی شرکت کنه مگه هر کی خونه دار شده فقط تو خونه بست نشسته؟؟!!!

به توفیق الهی تا 25سال آینده‌ چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.💥💥💥 مرگ بر اسرائیل ✊ جالبه یه سری از خدا هم جلوتر میرن😏 میگن برای رژیم کودک کش و مظلوم کش اسرائیل طلب مرگ نکنید نمی‌دونن خدا تو جای جای قرآن از کلمات لعنة الله استفاده کرده و یه آیه ای هم هست که میگه (موتوا بغیظکم)یعنی بمیرید به خشمتان ، اگه قصد دشمنی با خدا نداری پس بگو مرگ بر اسرائیل ✊شمایی که با امضام مخالفی و تو تاپیک های غیر مرتبط ریپلای می‌کنی و به امضام گیر میدی باید بدونی با حمایت از رژیم کودک کش صهیونیستی در ریختن خون مظلومان شریک هستی(( امضای من میزان تشخیص انسانیت شماست))
2740
رسمی چیه بابا من شوهرم معلم بود رسمی بخوا اگه ی قرون از دستش میچکید  الانم داریم طلاق مسگیرم ...

😐تو نامزدی متوجه نشدی؟ ک نخوای عقد کنی...

ایشون صددرصد موقع نامزدی هم نباید خیلی خرج میکرد برات

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
کارمند رسمی اگرم پیدا بشه سنش به تو نمیخوره که  میدونی چقد باید سابقه داشته باشن تا شاااااید ر ...

ن عزیزم ربطی نداره شوهر من از۱۹ سالگی رسمی بود

میشه واسه حل مشکلم و آرامش دلم یه صلوات بفرستین؟❤
والا شوهر من میگفتا تو  ک کارمند نیستی اینو واست نمیخرم😐 انتطار داشت فرهنگیان قبول شم نشدم هی ...

منم تعجب کردم چون اکثرا پسرای معلم تو شهر ما با همکاراشون ازدواج میکنن اصلا خواستگاری دخترای خونه دار نمیرن اگرم برن هرروز جرو بحث دارن یکی از دوستامم با ی معلم ازدواج کرده بود هرروز پسره میکوبید تو سرش ک باید فرهنگیان قبول شی اخرشم دوستم قبول نشد طلاق گرفتن

کلا شوهرت مریض بوده

باور میکنی همه پسرای معلم اینجورین؟؟ ینی تو یه گروه عضوم ک همشون دانشجو معلمن دختراش ک ماشالا پر توقع پسراشم ک میگن زن خونه دار عمرا بگیریم و اینحرفا کلا نمیدونم چرااینجورین

والا شوهر من میگفتا تو  ک کارمند نیستی اینو واست نمیخرم😐 انتطار داشت فرهنگیان قبول شم نشدم هی ...

همین باعث شده یه عده از پسرا پرتوقع بشن از زنشون انتظار دارن که خرج خونه رو هم بده!!! شوهر من هم کارمند رسمی بود و من خونه دار خیلی هم تفاهم داریم شوهر من هیچ وقت شرط ازدواجش کارمند بودن زن نبود اصلاً دوست نداره

به توفیق الهی تا 25سال آینده‌ چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.💥💥💥 مرگ بر اسرائیل ✊ جالبه یه سری از خدا هم جلوتر میرن😏 میگن برای رژیم کودک کش و مظلوم کش اسرائیل طلب مرگ نکنید نمی‌دونن خدا تو جای جای قرآن از کلمات لعنة الله استفاده کرده و یه آیه ای هم هست که میگه (موتوا بغیظکم)یعنی بمیرید به خشمتان ، اگه قصد دشمنی با خدا نداری پس بگو مرگ بر اسرائیل ✊شمایی که با امضام مخالفی و تو تاپیک های غیر مرتبط ریپلای می‌کنی و به امضام گیر میدی باید بدونی با حمایت از رژیم کودک کش صهیونیستی در ریختن خون مظلومان شریک هستی(( امضای من میزان تشخیص انسانیت شماست))
2706