2737
2734
عنوان

مامان های بازیگوش بیاید لطفاً

140 بازدید | 17 پست

برا پسر بچه ۲ونیم ساله چه بازی های دو نفره ای خوبه ؟؟؟

می‌خوام باهاش بازی کنم لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم😊

همیشه سرم بالاس چون بالا سرم خداست 

میشه لطفا گزارش بزنیدhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/4472269/سلام-مشکل-بزرگی-دارم-راه-حل-میخوام-با-کسیم-اونقد-راحت-نیستم-که-بخوام-این-مسائل-درمیون-بزارم?postId=139637427

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واااای

چرا چی شده 

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2731
هر جا میای پست اول لطفا گزارش بزنید😂

اره اخه اولین باره پست گداشتم همیشه خوانندم و ی نظر میدم ولی اینسری تاپیک زدم نمیتونم حذفش کنم

2740
 5 ساعت پس عضو شدی نوشتی پسر یک ساله داری تو پروفایلت بعد برا پسر 2 و نیم سالت سوال می پرسی د ...

😂😂😂بابا تاریخ تولد وهرکاری کردم درست نشد ۲۶اذر ۹۶

عزیزم تاریخ و ساعت عضویتت رو می گم تو پروفایلت افتاده 5 ساعته عضوی 😁

اره امروز عضو شدم سر پوشک گرفتن راهکار میخواستم

[QUOTE=139641723]اره امروز عضو شدم سر پوشک گرفتن راهکار میخواستم[/QUOTEاهان شرمنده مجردم 😞

دشمنت شرمنده گلم ان شالله توام ازدواج خوبی بکنی و خوشبخت باشی عزیزم

2706