2733
2739
عنوان

مامان های بازیگوش بیاید لطفاً

140 بازدید | 17 پست

برا پسر بچه ۲ونیم ساله چه بازی های دو نفره ای خوبه ؟؟؟

می‌خوام باهاش بازی کنم لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم😊

همیشه سرم بالاس چون بالا سرم خداست 

میشه لطفا گزارش بزنیدhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/4472269/سلام-مشکل-بزرگی-دارم-راه-حل-میخوام-با-کسیم-اونقد-راحت-نیستم-که-بخوام-این-مسائل-درمیون-بزارم?postId=139637427

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

واااای

چرا چی شده 

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2728
هر جا میای پست اول لطفا گزارش بزنید😂

اره اخه اولین باره پست گداشتم همیشه خوانندم و ی نظر میدم ولی اینسری تاپیک زدم نمیتونم حذفش کنم

2740
 5 ساعت پس عضو شدی نوشتی پسر یک ساله داری تو پروفایلت بعد برا پسر 2 و نیم سالت سوال می پرسی د ...

😂😂😂بابا تاریخ تولد وهرکاری کردم درست نشد ۲۶اذر ۹۶

عزیزم تاریخ و ساعت عضویتت رو می گم تو پروفایلت افتاده 5 ساعته عضوی 😁

اره امروز عضو شدم سر پوشک گرفتن راهکار میخواستم

[QUOTE=139641723]اره امروز عضو شدم سر پوشک گرفتن راهکار میخواستم[/QUOTEاهان شرمنده مجردم 😞

دشمنت شرمنده گلم ان شالله توام ازدواج خوبی بکنی و خوشبخت باشی عزیزم

2706