2737
2734
عنوان

از شوهرم ناراضی ام

| مشاهده متن کامل بحث + 1885 بازدید | 125 پست
هزاران بار گفتم، اخلاقش اینه خونوادش میگفتن سرده من باور نمیکردم من خیلی پر شور و انرژیام بارها گفتم ...

تو چه ماهی اون چه ماهی؟

عاشق بی دل کجا باطل عالم کار دارد،بگذرد از هر دو عالم هر که عشق یار دارد.
یعنی چکار کنم

اینجوری که تو در موردش گفتی یعنی دلت باهاش صاف نیست یعنی همش در حال دیدن بدیهاشی یعنی همش داری غر میزنی ...

دلتو صاف کن قبولش داشته باش و بهش محبت کن مشکلاتتم با زبون خوش بهش بگو

با قیافه گرفتن و قهر و غر درست که نمیشع تازه بدترم میشه

خوشبختی نگاه خداست😍دعا میکنم خداوند هرگز چشم از شما برندارد😍😍🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر ایراد گیر!خب بشین باخودش صحبت کن وبرو پیش مشاور.ولی انصافا عوض نکردن پوشک بچه رو جز ایرادای ایش ...

بابا من همیشه خودم کارای بچه رو میکنم ببین حمومش کردم دادمش دست باباش گفتم پوشکش کن تا من خیرسرم ی کیسه ولیف بکشم اومدم دیدم ربع ساعت بچه تو بغلشه حولشم کنار رفته میگه من بلد نبستم منظورم اینه کمکم نیس تلاش نمیکنه، ایراد گیرم کرده از بس نبوده، ی روز خودشم بم گفت ببخشید شوهر خوبی برات نیسنم😔

اینجوری که تو در موردش گفتی یعنی دلت باهاش صاف نیست یعنی همش در حال دیدن بدیهاشی یعنی همش داری غر می ...

نه قیافه نمیگیرم بخدا ، اره درست میگی دلم باهاش صاف نیس خیلی برام کم گذاشته از نظر محبت و احساس خیلیییی، قدر یک عمر گله دارم ازش 😔😔😔

2728
بابا من همیشه خودم کارای بچه رو میکنم ببین حمومش کردم دادمش دست باباش گفتم پوشکش کن تا من خیرسرم ی ک ...

شوهر منم بچه رو بعده حموم کردن که میدم بهش لباس نمیپوشونه و بچم طفلی سرما میخوره سر حماقت پدرش

خیلی گفتم میگه بخدا دوستت دارم و برای تو تلاش میکنم، حالش اینه خائن نیست ها ولی این حالش خیلی ازارم ...

خب الان عزیزم فشار کار واسه همه ی مردا سنگین و سخت شده بلید جوخونه رو آروم کنی موسیقی آرام بخش بزار باهاش بگو بخند توخونه باهاش وقت بگذرون

بهترین نیستم👻 ولی گردنم کلفته💪بهترینارومیخوام👅

من توام با تو منی...شوهر منم دقیقا همین جوریه ...برای رابطه که کلا بچه هارو بهونه می‌کنه ..میگه دیر میخوابن ..یه بوس معمولی یه دوستت دارم ..یه هدیه ناقابل ...دیگه خسته شدم ....امروز بهش میگم برو دکتر سرد مزاج ...مگه میشه مرد اینجور 

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا
2740
نه قیافه نمیگیرم بخدا ، اره درست میگی دلم باهاش صاف نیس خیلی برام کم گذاشته از نظر محبت و احساس خیلی ...

روش زندگیتو عوض کن انشالله نتیجه می گیری🌹

خوشبختی نگاه خداست😍دعا میکنم خداوند هرگز چشم از شما برندارد😍😍🌹🌹
من شهریور اون دی من خوزستان اون ایلامی

تو یا عرب و لری اون کرد.دی و شهریور امشب هم یه گزینه بود خوب نیستن.

عاشق بی دل کجا باطل عالم کار دارد،بگذرد از هر دو عالم هر که عشق یار دارد.
بابا من همیشه خودم کارای بچه رو میکنم ببین حمومش کردم دادمش دست باباش گفتم پوشکش کن تا من خیرسرم ی ک ...

آهان خب اینجوری فرق میکنه.یکم راحت طلبه!حتما باهم برید پیش مشاور اینجوری نمیشه که هی عذاب بکشی واقعا درکت کردم سخته ولی شما باید به خاطر زندگیت تلاش کنی ایشالا ایشونم به خودش میاد🌹

من خیلی غصه دارم..هیچ مونسی ندارم...تو آسمون ستارس حتی اونم ندارم 😭
خب الان عزیزم فشار کار واسه همه ی مردا سنگین و سخت شده بلید جوخونه رو آروم کنی موسیقی آرام بخش بزار ...

بخدا بعضی وقتا ب خودم نهیب میکنم اروم باش دیگه چقد حرف میزنی محلم نمیده جلوش میرقصم سر بسرش میذارم گاهی نگامم نمیکنه سرش تو گوشیشه همش داره خودشو سر گرم میکنه امتحان کردم میرم رو تخت پیش بچم دراز میکشم مثلا اون تو پذیرایی ببینم اصلا میاد پیشم؟ابدا نشده بیاد بی محلم میکنه بعد میگه دوستت دارم انگار انداختم تو قفس بعد بهم بی محلی میکنه بعد میگه باور کن دوستت دارم مگه میشه اینجور؟

2706