2737
2739
عنوان

از شوهرم ناراضی ام

| مشاهده متن کامل بحث + 1881 بازدید | 125 پست
رفت غذا گرفت اورد فعلا مجبوری حرف زدم ولی حرفاش از دلم بیرون نمیره دسته خودم نیست

حرفای استارتر دقیقا حرف های منه و هرکس مختار زندگی خودش، من تلنگر زدم و استارتر  دوس داشت زندگیش بشه مثل قبل و تغییر رو شروع کرد، منم نمی تونم محبورت کنم ولی شما ناپخته عمل می کنی امید دارم شماهم با رعایت مسائل ک استارتر گفت ک شوهرت درک کنه شما هم آدمی نه ربات و  هم کمی دل بزرگ بودن و زودرنج نبودن دوباره عشق وارد زندگی خودت و شوهرت کنی.

۳بار تعلیقی ام،از من بترس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه قیافه نمیگیرم بخدا ، اره درست میگی دلم باهاش صاف نیس خیلی برام کم گذاشته از نظر محبت و احساس خیلی ...

من که اصلا محبت ازش ندیدم ، موقع رابطه هم سریع کارشو می کنه و میره ، هیچ لذتی برام نداره ، جای خ ابشو هم به بهانه اینکه رو تخت خوابش نمی بره عوض کرده ، رو زمین جلوی تلویزیون می خوابه ، منم تنها رو تخت ، شبا اونقدر گریه می کنم تا چشمام خسته می شنو خوابم می بره

چقدر من از این پست شما خوشحال شدم..خیلی خوشحالم برای هردو تون... نذار خواهرت و حرف دیگران روی عشق ک ...

سلام عزیزم ببخش من یه مدت ب نت دسترسی نداشتم واقعا ممنون بخاطر راهنمایی های خوبت و قلب مهریونت شوهرم هربار زنگ میزنه کلی ابراز دلتنگی منوپسرمو میکنه قبلا اینجوری نبود❤

2728
من که اصلا محبت ازش ندیدم ، موقع رابطه هم سریع کارشو می کنه و میره ، هیچ لذتی برام نداره ، جای خ ابش ...

سعی کن تغییر کنی عزیزم راه های مختلفو امتحان کن، من اگر ایتجا تاپیک زدم چون اعتقاد داشتم ادم ی بار زندس و زندگی میکنه این حق منه همه چیزم روی روال باشه نذار هیجکس خوشی و خنده روازت بگیره مثلا تو رابطتون این حق تو هم هست ک لذت ببری مثلا با ناز و عشوه ازش بخواه اول ب فکر تو باشه تو هم سهمی داری و اون حق نداره اینجور رفتار کنه جاشو جدا میکنه تو هم پاشو برو پیشش و خودتو براش لوس کن ، بهش محبت کن کم کم نتیجه میگیری، میدونی بنظرم ما زن هاهم توی زندگی میریم یک مقدار تندخو میشیم عشوه و نازمون یادمون میره لوس کردن خودمون برای شوهرمون رو زشت میدونیم ولی مردا بنده محبت هستن و بقول دوستی ک همینجامنو راهنمایی کرد مردا دیوونه تشویقن ب مردت قدرت بده بذار حس کنه برای تو مردی فوق العاده و قویه ببین چطور حامیت میشه من ی مدت این چیزا رو فراموش کرده بودم ولی الان میخوام ب روزای خوبمون برگردم تا حدودی هم از وقتی اینجا درددل کردم حالم بهتره مطمئن باش تو هم میتونی

سلام عزیزم ببخش من یه مدت ب نت دسترسی نداشتم واقعا ممنون بخاطر راهنمایی های خوبت و قلب مهریونت شوهرم ...

سلام 

چه حرفیه عزیزم شما خوش باشی برای من کلی ارزش  داره و هربار ک از این پست ها میزاری واقعا خوشحال میشم...

از محبت ها خارها گل می شود☺

هرازگاهی بیا این تاپیک و پستها منو بخون تا مروری بشه به قلب مهربون خودت تا زندگی تون از گزند بدی دور بمونه ❤

۳بار تعلیقی ام،از من بترس