2733
2734
عنوان

از شوهرم ناراضی ام

1880 بازدید | 125 پست

رفتار بلد نیس اصلا تو خونه چیزی خراب بشه بلد نیس تعمیر کنه و اگر ده سال وسیله خراب باشه ککش نمیگزه ولخرجه پولشو سریع خرج میکنه دروغ بم میگه تو مسایل مالی تا دیروقت سرکاره تو این شش سالی ک باهم زندگی میکنیم ی سفر دونفره نرفتیم ماه عسلم نبردم گفت کار دارم، مناسبتا رو ب روی خودش نمیاره رابطه رو وقتی خودش مبخواد شروع میکنه من بگم خودشو ب اون راه میزنه منو تنهامسافرت میفرسته بچه رو همش بعهده من گذاشته حتی پوشکشم عوض نمیکنه ب این استدلال ک بلد نیستم تو خونه دست ب سیاه سفید نمیزنه بی خیاله ، جدیدا عصبی شده داد میزنه قبلا اروم بود چقد نازمو میکشید الان شاید هفته ایی یکبار نمیبوسمم، همش میگه کار دارم کار دارم کاردارم، این بعضی از رفتاراش بود واقعا خستم ازش راه برای جداشدن ندارم شما جای من بودید چکار میکردید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
جای توام چون شوهرمنم همینه هرچقد باسیاست ودعوا وبحث جلورفتم درست نشد ک نشد مجبورم بخاطرپسرم بسازم

بد نیست ها خیلی ب فکر پیشرفتمه ولی هرروز بیشتر میبینم خودمم و خودم هرروز کمتر منو میبینه 

تاحالا باهاش درمورد اینجور رفتاراش آروم و باسیاست حرف زدی؟شاید اینقدر سرگرم کاره متوجه رفتارش نمیشه

خیلی گفتم میگه بخدا دوستت دارم و برای تو تلاش میکنم، حالش اینه خائن نیست ها ولی این حالش خیلی ازارم میده

کمتر نق بزن. از بس ناز کردی و غر زدی عصبی شده داد میزنه. خب هر وقت میبینی دست به چیزی نمیزنه خودت اچار به دست شو بعد وسط کار صداش بزن بیاد کار بنداز گردنش. شوهر منم بچه را اصلا نگه نمیداره.

چقدر ایراد گیر!خب بشین باخودش صحبت کن وبرو پیش مشاور.ولی انصافا عوض نکردن پوشک بچه رو جز ایرادای ایشون نذار خیلی از مردا هستن بلد نیستن وانجام نمیدن واقعا چه اشکالی داره خودت انجامش بدی😐

من خیلی غصه دارم..هیچ مونسی ندارم...تو آسمون ستارس حتی اونم ندارم 😭
همه اینها رو با اب و تاب بگو بهش 

هزاران بار گفتم، اخلاقش اینه خونوادش میگفتن سرده من باور نمیکردم من خیلی پر شور و انرژیام بارها گفتم تو منو پیر میکنی بااین ارومیت، چیزی نمیگه😔

پوشکشو عوض نمیکنه؟خخخخخ شوهر تو میگه بلد نیستم من به شوهرم بگم پوشک بچه رو عوض کن هرچی از دهنش درمیاد به من میگه شایدم کتکمم بزنه و بگه چقد پررو شدی که به من میگی پوشک عوض کنم یا به بچه غدا بدم یا آب بدم بعد بهم میگه بهت غذا و نون دادم دهنت باز شده 

مردا بیشتر ذهنشون به فکر کاره .ده درصد به فکر زندگی.واقعا عادت بدیه .چه پولدار چه ندار

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
2706