2737
2739
عنوان

از شوهرم ناراضی ام

| مشاهده متن کامل بحث + 1885 بازدید | 125 پست
خب زبون خوش رو اونوحواب نمیده ک زیادی دورش بودی، برای همین میگم ک دور باش و سنگین تر نمی دونم فیلم ...

هر رفتاری کنم دو روز خوبه دوباره میشه همون ادم سابق خسته شدم ازش.با اینکه ازدواجه دوممه ولی راضیم به طلاق.مردی که بگه برو خونه بابات خوب شو بیا اون دیگه مرد هست بنظرتون

خودم نرفتم .چون با لحن بد گفت امروز خونه رو عزا خونه کردی پاشو بریم دکتر منم بهم بر خورد مگه دسته من ...

بعضی مردا ابن مدل هستن عزیزم، یکم دلت رو بزرگتر کن بزن ب بی خیالی یکم...

منم گاها شوهرم میگه وای همش از صبح میگی سرم و چشم و فلان... منم اینجوری نگاه کردمش😓گفتم کی بدش میاد تنش سالم باشه حتما درد می کنه بجا اینکه غر بزنی ماساژ بده یکم بهتر بشه، تازه بگه بیا اینجا میگم وای نمی تونم تو بیا🤪🤒

خب منم قهر می کردم حالم خوب نمیشد هیج حرص می خوردم چرا شوهرم اینحور گفت.مردا همین  سخت نگیر

۳بار تعلیقی ام،از من بترس
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هر رفتاری کنم دو روز خوبه دوباره میشه همون ادم سابق خسته شدم ازش.با اینکه ازدواجه دوممه ولی راضیم به ...

شوهرت نکنه چون ازدواج دوم اذیت ت کنه؟ شماهم فکر نکن ازدواج دوم باید پروانه شی ب دورش تا مردم حرف نزنن پشتت، فقط عزت نفس و غرورت رو بیشتر بها بده بهش

2742
خوب شو؟؟ مگه چکار می کنی اینو گفته؟

سرماخوردیمو گفت گفت اینجا نخواب برو خونه بابات بخواب خوب شدی بیا.حالا من مادرم فوت شده بابام پنجشنبه عقد کرده خانومش ماله اصفهانه امروز رفت اصفهان خونه پدریم هیچکس نیست من برم یعنی اونجا چطوری خوب بشم در صورتیکه خودم همه کارای خودمو تو مریضیم میکنم.کلا نامرد شده متفرم ازش

اره درد من اینه ک حامی ام نیستن دلسوزمن ولی خب حقو بمن نمیدن برای طلاق میگن بچه داری باید بسازی، شوه ...

آخه بایدم به این فکر‌کنی که اگر طلاق بگیری ممکنه خیلی اتفاقای بدتری بیفته من کسایی رو دیدم تو فامیل که پدر و مادرشون حامی نبودن و بعد طلاق هم بچه رو به حضانت گرفت ولی خیلی بدتر شد اونم تو این دوره زمونه که واقعا اوضاع بدریخته

سرماخوردیمو گفت گفت اینجا نخواب برو خونه بابات بخواب خوب شدی بیا.حالا من مادرم فوت شده بابام پنجشنبه ...

خب من باشم میگم مگه بابام کولر روشن کرد و سرما خوردم ک حالا اونحا برم؟ کار کردنم برای تو و اینجاست مریضیم اونحا؟؟؟!!!

ب اینجور مردا نباید رو داد هرچی گفت جواب بده ولی بی ادبی نگو، ولی ی حواب دندون شکن بده. و باهاش کلا قهر نکن چون اصولا منت کش نیستن فقط محل نکن 

2740
خب من باشم میگم مگه بابام کولر روشن کرد و سرما خوردم ک حالا اونحا برم؟ کار کردنم برای تو و اینجاست م ...

اتفاقا منت کش خوبیه از صبح دورو ورمه ولی حوصله محل دادنم ندارم.تز صبح ده بار گفت غلط کردم طاقت ندارم مریض باشی منم گفتم طاقت نداری بدون سرویس دادن بمونی

اتفاقا منت کش خوبیه از صبح دورو ورمه ولی حوصله محل دادنم ندارم.تز صبح ده بار گفت غلط کردم طاقت ندارم ...

وای نگو دختر ابنحوری،، دختر تو خودت داری بد رفتار می کنی انگار تا اون، خب حس می کنم باید پخته تر بشی چون زندگی میدون جنگ و تلافی نیس،داری زندگی برای خودت و اون خراب می کنی 

وای نگو دختر ابنحوری،، دختر تو خودت داری بد رفتار می کنی انگار تا اون، خب حس می کنم باید پخته تر بشی ...

رفت غذا گرفت اورد فعلا مجبوری حرف زدم ولی حرفاش از دلم بیرون نمیره دسته خودم نیست

رفت غذا گرفت اورد فعلا مجبوری حرف زدم ولی حرفاش از دلم بیرون نمیره دسته خودم نیست

سلام من حرفای شما رو خوندم شوهرت برعکس شوهرمنه بنظرم دوستت داره ولی یک مقدار تندخوئه، شماهم خیلی تو خونه همه چیشو ب موقع اماده کردی وهمیشه بودی فکر میکنه دیگه وظیفته، ببین ی نکته رو من ازنت خوندم همیشه کاراتو بکن ولی در حدی ک خونت نرتب باشه ن اینکه برق بیفته غذا رو بپز ولی نه سرساعت دیرو زودش کن، مریضی خودتو ننداز جلو چشمش پاشو برو یه دوش آب گرم بگیر ی دمنوش برا خودت دم کم بخودت برس و برو دکتر فقط بهش بگو دارم میرم دکتر، ببین چطور اون دنبالت می افته ، همیشه در دسترسش نباش و همیشه همه چیشو سروقت انجام نده این قلق شوهرتونه ، ی روزایی هم یادت باشه روز استراحتته، دم عیدا ومناسبتا غذا روباید از بیرون بیاره حتی شده یه ساندویچ فلافل، جلوش بشور و بساب نکن، خیلی جدی یا بداخلاق نباش باهاش مثلا وقتی کاری میگی انجام میده وسط کار بغلش کن ببوسش ازش تشکر کن با یه لحن بچگونه ببین عکس العملش چیه، ب خودت بیشتر بها بده بذار اینو ببینه با یه زن باغرور و اعتماد بنفس زندگی میکنه زنی ک خودش اولویته همیشه و همه جا

کاملا می فهمم چی میگی شوهر منم مدام از زبونم گله می کرد، اولش شاید نجرخه اما بستگی داره ب عکس العمل ...

سلام من دیشب ب شوهرم مسیج دادم و کلی حرف قشنگ و عاشقانه بهش زدم باورت نمیشه ده دیقه هم نشد برام ی جواب قشنگ فرستادیه تیکش گفت حرفات مثل خون تازه توی رگهامه و انگیزه ایه ک همه سختی ها رو بخاطر تو و پسرم تحمل کنم، دیشب براحتی تونستم اشک بریزم و حس کردم دلم خیلی سبک شده نسبت بهش اونم گفت واقعا شرمسار و خجالت زدم ب دعواهایی ک باهات داشتم فکر کردم و تو از خونوادت دوری و فشاردرس و بچه روته نباید سخت میگرفتم بهت، خلاصه خیلی انرژی مثبتی گرفتم اونم میگفت حالم خیلی خوبه این حرفا رو شنیدم ازت

باورت نمیشه خیلی منتظرم از مسافرت برگردم و برم بغلش کنم خیلی خیلی دلم براش تنگ شد یاد گذشته هامون افتادم ماخیلی روزای خوب و خوشی باهم داشتیم ک من فراموششون کرده بودم تصمیم دارم باهاش خوب حرف بزنم نذارم اون حس بد باز توی قلبم پیدا بشه اول بخاطر خودمون بعدش بخاطر پسرم

سلام من دیشب ب شوهرم مسیج دادم و کلی حرف قشنگ و عاشقانه بهش زدم باورت نمیشه ده دیقه هم نشد برام ی جو ...

چقدر من از این پست شما خوشحال شدم..خیلی خوشحالم برای هردو تون...

نذار خواهرت و حرف دیگران روی عشق ک داری اثر بزاره، اگر خواهرت گفت شما سرتری بگو بله و این طبیعیه...مرد باید دل رو گرم کنه با پشتوانه بودن و مسئولیت پذیر بودن و زن زندگی رو زیبا کنه با زیبایی و خوش زبونی🥰

زندگی تون همیشه از عشق و محبت جاری باشه ان شالله ❤❤❤

2706