2733
2734
عنوان

یه مشکل خیلی حادی بین مامانم و زن داداشم‌پیش اومده 😥😥😫

| مشاهده متن کامل بحث + 6398 بازدید | 214 پست

عزیزم مادرت به برادرت بگه دیگه پول ازت نمیخوام .. طفل معصوم از مادرش جداست الانم به مادر بزرگش وابستست از مادر بزرگش هم میخواد جداش کنه!!به برادرت توهین نمیکنم ولی برادرت زن و زندگی قبلیش رو فدای هوسش کرد بچش هم میخواد فدا کنه 😔

🥰
خب استارتر جان حالا شما داداشتون اینجوری شده،، حداقل اگه وضعیت مالیتون بد نیست انقد از باباش تقاضای ...

دقیقاااا مامان بابام خودشن خراب کردن

بهشون گفتم بابا ب همین ک پول لباس مدرسه شو میده راضی باشین بابا

اینا خییییلی ازش درخواست پول میکردن همشم از لج زنه.مثلا چند روز پیش داداشم اومده درخونه ک بچه رو ببره واسش دوچرخه ی دو نیمی بخره مامانم ی قشقری راه انداخته برووووو ازدراین خونه برو.دونیم چیه بااین حقوقی ک تو داری باید واسش پنج تمنی بخری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب میگید هضانتشو مامانش بگیره‌مشکل اینجاست‌مامانش نمیخوادش ب عنوان اینکه مثلا با مامانش باشه چون خان ...

خب اونم بچشه جگرگوششه طوری نمیشه اگر میتونه بره حضانتشو بگیره بعد بدتش به مامانت اینا

2731
دقیقاااا مامان بابام خودشن خراب کردن بهشون گفتم بابا ب همین ک پول لباس مدرسه شو میده راضی باشین ...

ای بابا مامانت اشتباه کرده الان باید به صلاح برادرزاده تون فکر کنین،،، حالا با دوچرخه ی گرانتر نه داداشت پولهاش تموم میشه و نه پسرش به یه جایی میرسه اگه میشه باهاش حرف بزنین اشتباه از شما هم بوده،،،من یکی رو میشناسم که اینجوری به بیراهه کشیده شده مواظب برادرزاده ت باشین که بعدا عذاب وجدان نگیرین

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭

خدایا قضاوت نمیکنم

ولی این زنها چطوری فکر میکنن که انقدر کثافت باشن؟چطوری میتونن شب راحت بخوابن؟؟واقعا میشه؟؟

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
2740
حالا این عنتر خانم چی داشت که داداشت  زن زندگی و بچهش رو زیر پاش گذاشت ؟؟؟ راستی حضانت بچه رو ...

هیچی نداشت.تازه از داداشمم بزرگتره فقط ب قول داداشم اخلاقش جوریه ب داداشم خییییییلی احترام‌میذاره و حتی کفش داداشمم پاش میکنه وباچشم خودم دیدم

دقیقاااا مامان بابام خودشن خراب کردن بهشون گفتم بابا ب همین ک پول لباس مدرسه شو میده راضی باشین ...

دیگه به فکر روح و روان وای نده بچه هم باشید توقعش بالانبرید

کاشدبرادرت حساب باز میکرد به جای همون دوچرخه 5 ونبمی یک دوچرخه 2تومنی بخره بقیش براش پس انداز کنید

راه وروش زندگی به برادرزادتون یاد بدید

به خاطر لج بازی با اون خانم دارید بچه متوقع و... بارمیارید

الانم بگید همون ماهیانه مقرر کنن همون بدید

اماحتما پس انداز کردن یادش بدید

هرچند خانم مجدد برادرتان ابنکه گفته خونه قانون داره و... احتمالا میخواد تربیتی برخورد کنه وشاید خیلی هم بدنباشه

وطن مادر است💗💗💗 برچهره مادرکسی پنجه نمیکشد جزء فرزند ناخلف( اللهم الرزقنابصیرت
بردارزادم ب مامانم خییییییلی وابسته ست خیلی و دوس داره بمیره و بقول خودش پیش اون خانمه نره

با وکیل مشورت کنین .اگه بتونین عدم صلاحیت پدر رو ثابت کنین .احتمالا شاهد و...باشه دادگاه یه اقدامی میکنه.بنظرم قانون انقدرا هم بی ملاحضه نیس.بد سرپرستیش رو ثابت کنید

اره ازهمین الان‌میگه‌ خونه ی من قانون داره .بچه بیاد اونجا باید مودب باشه دیدن تلویزیون قانون داره ب ...

عزیزم بچه برادر منم پیش مادرمنه، زن قبلی برادرم به داداشم خیانت کرد ولی حضانت بچه داشت ولی خوب مادرم شکایت کرد بچه رو دادن داداشم ولی خوب در اصل دادن به مادرم چون تو داداگاه از بچه برادرم پرسیدن دوست داری کجا باشی بین پدر و مادرت پسرداداشم گفت پیش مادربزرگم شاید قانونی به داداشم دادن  ولی هم دادگاه هم زن قبلی برادرم میدونست پیش مادرمه یعنی بین صحبتی که با وکیل کرده بود قاضی جوری شرایط چینید که برادرمم نتونه چیزی بگه برادر منم نه خرجی میده نهدبچه اش میره خونشون زنش با بچه برادرم خوب رفتار نمیکنه اذیت میشه مادرمن که زندگیش همین پسر داداشمه ، حرفم اینه که اگه وکیل بگیرید شرایط شاید تغییر کنه برای ما که شانسمون گرفت شاید برای شمام معجزه بشه

دیگه به فکر روح و روان وای نده بچه هم باشید توقعش بالانبرید کاشدبرادرت حساب باز میکرد به جای همون د ...

داداشم‌میگه بچم اونجا بی تربیت شده و اصن میخوام طبق مرام خودم بارش بیارم

من سه تا داداش بزرگ دارم ک فقط این موفق شده و ب جایی رسیده ولی اون دوتا مامانم لوسشون کرده و پول شارژیم ازخودشون ندارن و داداشم میگه نمیخوام پیش عموهاش باشه مث اونا بار بیاد

2706