2752
2734

سلام دوستان

این موردی ک هست  یه ساله داریم با هم آشنا میشیم هفته پیش برای اولین بار اومدن خواستگاری خونمون همه راضی ان و تقریبا داریم میریم خرید مقدمات ازدواج..

اونا که اومدن دسته گل و شیرینی آوردن ما چی ببریم به نظرتون؟؟؟؟🥲

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

خب اونا اومده بودن خواستگاری ک دست گل و شیرینی اوردن

شما ک نمیخوای بری خواستگاریش اینارو ببری

بنظرم هیچی نبر خودت کادویی  

✨️☆♡☆🌟~✨️~🌛🧜‍♀️🌜~✨️~🌟☆♡☆✨️

تا حالا به این موضوع فک نکرده بودم

دغدغه امشبم جور شد😂🤦🏻‍♀️

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊

ی گلدون گل طبیعی

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺