2733
2739
عنوان

یه مشکل خیلی حادی بین مامانم و زن داداشم‌پیش اومده 😥😥😫

| مشاهده متن کامل بحث + 6398 بازدید | 214 پست
دادگاه فکر کنم از بچه می پرسه دوست داره پیش کی یاشه و پدر به هر حال باید خرج بچه بده. به نظرم پسره ب ...

ازنظر قانونی خب هضانتش با داداشمه و اصلام نمیدنش ب اینا.

حالا چ کنیم؟؟؟؟ شنبه ی جنگ جهانی بزرگ درراه

مامانم میگفت میخوام برم محل کار داداشت ابروشو ببرم نونه زنشو ببرم بعد خودمو بکشم

اصن ی وضعی شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازنظر قانونی خب هضانتش با داداشمه و اصلام نمیدنش ب اینا. حالا چ کنیم؟؟؟؟ شنبه ی جنگ جهانی بزرگ دررا ...

بهتره با یه وکیل یا مشاور صحبت کنید تا دیر نشده

نه ماه انتظار و یک عمر نگرانی،حس ازاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن ،بزرگترین ایثار یک زن است...
2731
ازنظر قانونی خب هضانتش با داداشمه و اصلام نمیدنش ب اینا. حالا چ کنیم؟؟؟؟ شنبه ی جنگ جهانی بزرگ دررا ...

شاید بشه از طریق دادگاه حضانت تغییر داد. چون مجبوره با زن بابا باشه شاید بتونه مامانشو انتخاب کنه. حتما بپرسین.

خداجونم شکرت. هزاااااار بار شکرت. عاشقتم.

از بچه میپرسن که میخواد کجا زندگی کنه .بعد پدرت ومادرتم شهادت بدن که نفقه نمیده ب زن وبچه اش .بچه را ندید ببره این جور زنها خدا پیغمبر نمیشناسن 

روح وروان بچه داغون‌ میشه

خدایا شکرت برای داشتن دخترم وپسرم 
پسرش بره بدتر افسرده میشه کاش نره مخصوصا اینکه میگید زن جدیدش چقدر سیاستیه و داداشم مشخصه بهایی ب پ ...

اره ازهمین الان‌میگه‌ خونه ی من قانون داره .بچه بیاد اونجا باید مودب باشه دیدن تلویزیون قانون داره بیرون رفتن قانون داره و...

حالا بچه تو خونه ی بابام شااااهی میکنه ها

ن کلاس ششمه‌حق انتخاب نداره تو دادگاه

2738
اره ازهمین الان‌میگه‌ خونه ی من قانون داره .بچه بیاد اونجا باید مودب باشه دیدن تلویزیون قانون داره ب ...

لطفا درموردش چیزی نگو دیگه اول صبحی حالم خیلی بد شد . بسپرن ب خدا کاش این بچه رو امتحان نکنه 

از ته دل ناراحت شدم

#همسرم💑... #پادشاهِ قلبمه❤... #دلیلِ بودنمهِ😗... #همه وجودمهِ😘... #دلیلِ تپش قلبمهِ❤... 

خب میگید هضانتشو مامانش بگیره‌مشکل اینجاست‌مامانش نمیخوادش ب عنوان اینکه مثلا با مامانش باشه چون خانواده ی  مامانش قبول نمیکنن

بهش‌گفتن کم بهت خیانت کرده میخوای بچشم بزرگ کنیو شوهر نکنی.؟

فقط سگ ب حال این طفل معصوم

خب استارتر جان حالا شما داداشتون اینجوری شده،، حداقل اگه وضعیت مالیتون بد نیست انقد از باباش تقاضای پول نمیکردین که اینجوری نشه...بهش بگین که پول نمیخواین اما پسره رو نبره،،، گناه داره بخدا آخرش خدایی نکرده معتادی چیزی میشه اونوقت بیا درستش کن...

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭

آدمهای زیادی رو دیدم با اینکه اشتباه از بچه خود شون بوده ولی بازم طرفداری اش رو کردن.

اما پدر و مادرت واقعا انسان هستن

و امیدوارم بخاطر خوبیشون حضانت بچه رو بتونن بگیرن.

دلم گم شده پیداش میکنم من 💚 اگه عاشقه که وای به حالش ؛ رسواش میکنم من
2706