2733
2734
عنوان

یه مشکل خیلی حادی بین مامانم و زن داداشم‌پیش اومده 😥😥😫

| مشاهده متن کامل بحث + 6398 بازدید | 214 پست
من مطمئنم خیر نمیبینن

اخه نمیتونم درکشون کنم خیلی برام سواله چطور میشه انقدر پست بود؟

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[͠Q͠U͠O͠T͠E͠=͠1͠3͠9͠4͠2͠2͠2͠1͠8͠]͠ع͠ز͠ی͠ز͠ܢܢ ب͠چ͠ـہ ب͠ر͠ا͠د͠ر م͠ن͠ܢܢ پ͠ی͠ش م͠ا͠د͠ر͠م͠ن͠ه͠،͠ ز͠ن ق͠ب͠ل͠ے ب͠ر͠ا͠د͠ر͠ܢܢ ب͠ـہ د͠ا͠د͠ا͠ش͠ܢܢ خ͠ی͠ا͠ن͠ت ک͠ر͠כ و͠ل͠ے ح͠ض͠ا͠ن͠ت ب͠چ͠ـہ د͠ا͠ش͠ت و͠ل͠ے خ͠و͠ب م͠ا͠د͠ر͠ܢܢ .͠.͠.͠[͠/͠Q͠U͠O͠T͠E͠]͠

͠

͠ن͠و͠ـہ ے ش͠م͠ا 

نوه ی شماچندسالش بود؟

2731
داداشم‌میگه بچم اونجا بی تربیت شده و اصن میخوام طبق مرام خودم بارش بیارم من سه تا داداش بزرگ ...

من طبق حرفهاتون ورفتارهای خانوادتون بابچه برادرتان فکر میکنم پیش پدرشان باشن بهتره

اینکه دائم پول میگیرید اینطوررفتارمیکنید لوس بارش نبارید

وطن مادر است💗💗💗 برچهره مادرکسی پنجه نمیکشد جزء فرزند ناخلف( اللهم الرزقنابصیرت
وقتی باباهه به بچش رحم نمیکنه،توقع داری یه زن غریبه به یه زن دیگه رحم کنه؟؟؟

کلا ظلمو نمیتونم درک کنم

واقعا نمیدونم چطور میتونن با خیال اسوده راه برن..غذا بخورن..بخندن...بخوابن...اصلا نمیشه

خدا به هممون رحم کنه

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
بگو نه پس خوبه مث تو هوسباز و قدرنشناس بار بیاد؟؟لوس بودن خیلی بهتر از نمک نشناسیه

هیچ کدوم خوب نیست

آینده بچه های لوس خیلی خوب نمیشه

روح و روان خوبی هم نخواهان داشت

وطن مادر است💗💗💗 برچهره مادرکسی پنجه نمیکشد جزء فرزند ناخلف( اللهم الرزقنابصیرت
من طبق حرفهاتون ورفتارهای خانوادتون بابچه برادرتان فکر میکنم پیش پدرشان باشن بهتره اینکه دائم پول م ...

داداشم‌میگه‌عاقا از اولم اشتباه‌کردم پیش اینا گذاشتمش ک وابسته‌شن

اصن بچه رو خیلی لوس کردن. خیلی مظلومه ها ولی لوسم شده. مثلا گشنش باشه‌مامانم فوری بهش غذا نده انقدددد جیغ میزنه ک نگو

حالا میخوام اینو بگم خانما داداشم شنبه میخواد بچه رو ببره و الان توی خونمون عاااااشوراست و گفته به ...

عزیزم شما چرا اینجوری هستین ؟؟؟؟؟

بابات از پسر ش حمایت نکرده که هیچ برعلیه ش هم کاری کرده 

الان شما چه توقعی از برادرت داری 

اونم داره کار باباتو می کنه 

بعدشم داری می گی وسیله ها رو خودش خریده بوده چرا بابات باید اینکارو کنه 

پسرتونو که بیچاره کردین مهریه نفقه و وسیله هاش 

یه کم هم از دیدگاه داداشت به زندگی نگا کنید .....

هیچ کدوم خوب نیست آینده بچه های لوس خیلی خوب نمیشه روح و روان خوبی هم نخواهان دهشت

مادربزرگش میتونه رفتارشو اصلاح کنه چون تو خونواده هیچ فرد غریبه ای نیست میتونن قانعش کنن که لوس بودن آینده ی خوبی نداره ولی به نظرت زنی که هوار شده رو زندگی یکی دیگه روان و بار اومدن یه بچه که ازقضا مال زن قبلی شوهرش هم بوده براش مهمه؟؟؟به کدوم میشه بیشتر اعتماد کرد؟؟