2733
2734
عنوان

ارایش عقدم +عکس جزئیات

| مشاهده متن کامل بحث + 3115 بازدید | 147 پست

الهی این آرایشگرا که آدمو زشت میکنن برن زیر گل منم واسه عقدم رفتم آرایشگاه وقتی پاشدم دقیقا شده بودم شبیه این اجنه‌ها که از تو آتیش میان بیرون بقیه رو بترسونن اومدم خونه خودم یکم درستش کردم خودم وقتی آرایش میکنم محشر میشم من اصلا از آرایشگاه و آرایشگر شانس نمیارم بخدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرم اومد در زد در باز کردن من رفتم بیرون  همینکه منو دید  قیافه شوهرم دقیق اینجوری شد ...

وای چه حس بدیه بری ارایشگاه و بد بشی اونم روز عقددددد

خدایا حالا که منو لاغر نمیکنی ،شوهرمو چاق کن 😜😜😜
2731
شوهرم اومد در زد در باز کردن من رفتم بیرون  همینکه منو دید  قیافه شوهرم دقیق اینجوری شد ...

لنتیییی😹😹😹

مامانم همیشه میگه من 9 ماه سختی کشیدم تا قلبت شکل بگیرع نزار یکی تو 15 ثانیه بشکنه برع💔 اسکار بهترین لحظه تعلق میگیرع به لحظه ای که خدا محال ترین آرزوتو براورده میکنه💙.  صدای خنده ی خدا را میشنوی؟ دعا هایت را شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد💜     مثلا وقتی داری بوسش میکنی اشکات بریزه رو گوشیت :))💚     سیگار بکش! مست کن! بغض کن!  ولی با آدم خر درد و دل نکن!!!     وقتی میبینمت فقط یه جمله میاد تو ذهنم  :  ( اعوذ بالله من الچشمانت )  : ×

فکر کنم تو وشوهرت دیگه اون ادم سابق نشدین😂😂😂😂

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
اون کیه

یه نفره پیام نمیده فقط همه رو لایک میکنه

بلند بلند بخند بدون اجازه ی هیشکی تو شهر بچرخ چون خانومی صداتو نبر هر حرف داری تو جمع بزنو لااقل خودت هوای خودتو داشته باش از کمد درار اون کفشتو که پاشنه داشت برو جلو آینه به خودت برس اون دختر سرحال قدیمو راش بنداز 
2740
اون کیه

اسم کاربری هم نداره 

بلند بلند بخند بدون اجازه ی هیشکی تو شهر بچرخ چون خانومی صداتو نبر هر حرف داری تو جمع بزنو لااقل خودت هوای خودتو داشته باش از کمد درار اون کفشتو که پاشنه داشت برو جلو آینه به خودت برس اون دختر سرحال قدیمو راش بنداز 

بعد منم ک همینجور حاج وواج مونده بودم شوهرم گفت بیا بریم عیب نداره گفتم ن من هیچجا نمیام گفت ن فقط ی کم زشت شدی همین همه میدونن ک خودت خوشکلی بابا 😐یاخدا باز انگار ی پارچ دیگه اب یخ ریختن روسرم نشستم تو ماشین هیچ راهی جز رفتن ب خونمون وجلو مهمونا نبود هاج وواج رفتم خونه مجلس ترکید از پچ پچ کردن فامیلا شوهرم حالا همه از راه دور اومدن منو ببین واس اولین بار بود بعضیاشون 

واسه سلامتی منو شوهرم یه صلوات بفرستین 😍😘😘😘😘
2706