2410
2553
عنوان

ارایش عقدم +عکس جزئیات

3114 بازدید | 147 پست

سلام بچها خوبید؟

میخام داستان عقدمو واستون تعریف کنم تقریبا یک سال پیش 

ما شهرستان زندگی میکنیم وارایشگاه های خیلی زیادی نداره مثلا در حد ۳۰تا 

بعد همه باهم فامیلن اینجا کلا اینجوریه 

اتفاقا شهرستانمون هم کوچیک نیست زیاد 

خلاصه من روز عقدم ی دفعه ای تصمیم گرفتیم قراربود شنبه باشه من رفتم وقت ارایشگاه گرفتم واینا شرایط ی جوری شد ک بخاطر وخیم بودن حال یکی از فامیلای پدرم ک نکنه چیزیش بشه عقد انداختیم جمعه عاقد هم اشنا بود حالا من چطوری باید میرفتم ارایشگاه نوبتمو پونزده روز پیش واس شنبه زده بودم  هستین بقیشو بگم؟؟؟

واسه سلامتی منو شوهرم یه صلوات بفرستین 😍😘😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

امروز عکس لود نمیشه 

یارو از کلاهش خرگوش در میاره، بعد من نتونستم یه گوساله رو از قلبم دربیارم                                             خدایا صبری که دادی به دردی که دادی نمیخوره                 99/9/9 ی خبر خوب بهم میدن       خــُدایــا  حــواســت  هصــ؟صــدای  هِق  هِق  گــریــع  هام  عــز  هَمــون  گــلــویــی  مــیــاد  ڪــِ  تــو  عــز  رگــش  بــع  مــن  نــزدیــڪــتــریــ..!  

خب

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
2706