2737
2739
عنوان

ارایش عقدم +عکس جزئیات

| مشاهده متن کامل بحث + 3115 بازدید | 147 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام خوبی؟    

سلام گل خوبم تو چطوری

مامانم همیشه میگه من 9 ماه سختی کشیدم تا قلبت شکل بگیرع نزار یکی تو 15 ثانیه بشکنه برع💔 اسکار بهترین لحظه تعلق میگیرع به لحظه ای که خدا محال ترین آرزوتو براورده میکنه💙.  صدای خنده ی خدا را میشنوی؟ دعا هایت را شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد💜     مثلا وقتی داری بوسش میکنی اشکات بریزه رو گوشیت :))💚     سیگار بکش! مست کن! بغض کن!  ولی با آدم خر درد و دل نکن!!!     وقتی میبینمت فقط یه جمله میاد تو ذهنم  :  ( اعوذ بالله من الچشمانت )  : ×
2728

دیگه من خودمو سپردمب ارایشگره 

بعد دوساعت گفت بلند شو وایییی چ خوشکل شدی شوهرت ببینه دیوونه میشه ی دختره دستیارش هم گفت وایییی چه ناز شدی ی لحظه چشمم ب ایینه خورددددد یاخداااااااا دیدم چشام شدن اندازه قابلمه ای گفتم عه همینکه خاستم زبون وا کنم ارایشگر گفت عزیزم فکر میکردی انقد خوشکل بشی گفتم والا چشام خیلی درشت کردین گفت وایییی خیلی خوشکلی موهامم فر کرد انداخت ی طرف 

واسه سلامتی منو شوهرم یه صلوات بفرستین 😍😘😘😘😘
2740
مرسی عزیزم منم خوبم

خداروشکر💙

مامانم همیشه میگه من 9 ماه سختی کشیدم تا قلبت شکل بگیرع نزار یکی تو 15 ثانیه بشکنه برع💔 اسکار بهترین لحظه تعلق میگیرع به لحظه ای که خدا محال ترین آرزوتو براورده میکنه💙.  صدای خنده ی خدا را میشنوی؟ دعا هایت را شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد💜     مثلا وقتی داری بوسش میکنی اشکات بریزه رو گوشیت :))💚     سیگار بکش! مست کن! بغض کن!  ولی با آدم خر درد و دل نکن!!!     وقتی میبینمت فقط یه جمله میاد تو ذهنم  :  ( اعوذ بالله من الچشمانت )  : ×

شوهرم اومد در زد در باز کردن من رفتم بیرون 

همینکه منو دید 

قیافه شوهرم دقیق اینجوری شد 😐

گفت عزیزم بیا بریم مهمونا منتظرتن گفتم خوب شدم ؟؟گفت بنظر خودت چی؟انگار ی پارچ اب یخخخخخ ریختن رو سرم 

واسه سلامتی منو شوهرم یه صلوات بفرستین 😍😘😘😘😘

اگه عکس نفرستی ایشالا کاربرنی نی سایت همون روحه بیاد بخورت

بلند بلند بخند بدون اجازه ی هیشکی تو شهر بچرخ چون خانومی صداتو نبر هر حرف داری تو جمع بزنو لااقل خودت هوای خودتو داشته باش از کمد درار اون کفشتو که پاشنه داشت برو جلو آینه به خودت برس اون دختر سرحال قدیمو راش بنداز 
2706