2737
2734

من از اول سال از بچه ها بخاطر کارهاشون تقدیر میکنم و یه هدیه کوچولو میدم بهشون ولی امسال از کلاس ۳۸ نفره ۵ دانش اموز داشتم که خیلی شر و شیطون و لجباز بودن تکالیف انجام نمیدادن اولیا میخواستیم نمیاوردن هر زنگ باید بهش تذکر میدادی کتابت کو دفترت کو یا اینکه لوازم غیرمرتبط با مدرسه میاوردن پرخاشگر بودن و...... از اون شیطونای قابل کنترل نبودن و خیلی اذیتم کردن اخرسال میخواستم دوباره به بچه ها جایزه بدم به دانش اموزی که ضعیف بود ولی انضباط ش خوب بود هم جایزه دادم ولی راستش دیگه دلم نمیومد به اون شرها و لجبازهای کلاس جایزه ای بدم چون خیلی اذیتم کردن خیییییلی بخدا هر روش پاداش و تنبیه و مسئولیت دادنی رو با اینا پیش گرفتم ولی به هیچ صراطی مستقیم نبودن . خواهش میکنم خودتون جای معلم بزارید ایا به دانش اموز لجباز و پرخاشگر و عیرقابل کنترلی که در طول سال اذیتتون کرده هیچ کار و فعالیتی هم انجام نداده جایزه میدین ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اگه فرق بذاری عقده میشه براشونو کارای زشتشونو باشدت بیشتری ادامه میدن

مهربونی دل سنگم نرم میکنه

روزها رفتند و من دیگر  خود نمی دانم کدامینم             آن منِ سرسخت مغرورم  یا   منِ مغلوبِ دیرینم    

بله چون بین بچه ها فرق نمی گذاشتم چون اون شرارت اپن بچه که البته حق میدم تو فضای خونه شکل گرفته اما من معلم دامن به شرارت بیشتر و واکنش تند تر نمی‌شدم چون اون فقط و فقط بچست و این تفاوت قائل شدن بین همکلاسی ها را خوب متوجه میشه و اون مشکلش را بزرگتر و کینه ورزی هم بهش اضافه کردم 

جایی‌ خوانده بودم که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل می‌دهدو تجربه را زیاد می‌کند. هیچ جا ننوشته‌اند که درد با یک زن، با یک مادر چه می‌‌کند. مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه می‌‌روند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌‌تفاوتی‌ گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز چیزی نمی‌روید، و گیسوانی که رقص بر شانه‌های زنانه را به خاطر نمی‌‌آورند. مادرانی بی‌ هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک. هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌‌روند چیزی ننوشته است.
2740

چون واسه کل کلاس به اونهاهم بده ولی اکه نمی خواهی به اونها بدی کلن کنسلش کن 

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
مسیله بیش فعالی نیس اینا اختلال نداشتن از قصد اذیت میکردن 

شما تحصیلات داری عزبزم حتما چند واحدی روانشناسی پاس کردین راه برخوردتون اصلن درست نیست

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
انجام دادم عزیزم بازم راه خودشو نو میرفتن شاید یه هفته خوب میشدن

پس نه بلاخره یه فرقی باید بین دانش اموز خوب و بد باشه 

باید خوب پاداش بگیره وگرنه اگه همگی جایزه بگیرن تلاش خوب برای چی بوده

بدون کلام سابق !!!!!!کاربر قدیمی ۹۶/۳/۱۲ هستم..که ترکید..
پس نه بلاخره یه فرقی باید بین دانش اموز خوب و بد باشه  باید خوب پاداش بگیره وگرنه اگه همگی جای ...

بله منم همین اعتقاد دارم بچه ای که از اول سال انضباطش خوب بوده  درسش خوب بوده باید یه جایی فرقش معلوم شه

2706