2737
2739
عنوان

ارایش عقدم +عکس جزئیات

| مشاهده متن کامل بحث + 3114 بازدید | 147 پست
منم دقیقا روز عروسیم . گذاشت آرایشم تموم شه بعد نگاه تو آینه بندازم. من از آرایش غلیظ بدم میاد تا خو ...

باشه عزیزم حتما 

اینا همشون خاطره میشه 🤣

واسه سلامتی منو شوهرم یه صلوات بفرستین 😍😘😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چطور خیانتی میکنه مثلا ببخشید ی کم کنجکاو شدم 

با یه زن که اونم شوهر داره حرف میزنه باهاش دوسته تاپیکام رو بخون

عضو گروه بنفش💜 شروع از تاریخ :۱۴۰۲/۱/۱۳ قد:۱۶۳  وزن شروع:۸۴.۷۰۰🤦‍♀️ وزن هدف اصلی:۶۳🙋‍♀️وزن هدف فعلی:۸۰🔓۷۶🔓۷۲🔓۶۸🔓۶۳🔒💃
2731
وای چه بددد  چندتا بچه داری

دوتا پسر یکیش ۳ سال و نیمشه یکیش ۶ ماه و نیم

عضو گروه بنفش💜 شروع از تاریخ :۱۴۰۲/۱/۱۳ قد:۱۶۳  وزن شروع:۸۴.۷۰۰🤦‍♀️ وزن هدف اصلی:۶۳🙋‍♀️وزن هدف فعلی:۸۰🔓۷۶🔓۷۲🔓۶۸🔓۶۳🔒💃
دوتا پسر یکیش ۳ سال و نیمشه یکیش ۶ ماه و نیم

عزیزم خیلیییی ناراحت شدم 

بزرگتری خانواده ای چیزی 

ک سرکوبش کنن

واسه سلامتی منو شوهرم یه صلوات بفرستین 😍😘😘😘😘
2740
عزیزم خیلیییی ناراحت شدم  بزرگتری خانواده ای چیزی  ک سرکوبش کنن

به مامانش گفتم اونم‌ تهدید کرده گفته شیرمو حلالت نمیکنم‌و از این حرفا ولی باز کار خودشو میکنه

عکس گذاشتی منم لایک کن چشم آهویی جونممممم🥰🥰

میشه با دلای مهربونتون برا مادر شدنم دعا کنید🥰  عالی بودن را برای خودمان همیشه تکرار کنیمتا عالی شویم. ما به هر‌ چه فکر می کنیم ،هرچه می گوییم و هر چه به زبان می آوریمهمان می شویم. پس همواره با خودت تکرار کنهمه چیز عالی است...🌷به ذهن و ضمیر خود عالی بودن را القاء کنید.ذهن ما چیزی را می سازد که می گوییم.افکار ما می تواند یک بیابان خشک رابه گلستانی تبدیل کند.آدم های سالم دنیایی از افکار عالی دارند وذهن خود را خوشحال و سالم نگه می دارند.برای همین همیشه سلامت، شاد ،خونسرد و مهربان هستند💐
چشم عزیزم 

بی بلا خوشگلمممم

میشه با دلای مهربونتون برا مادر شدنم دعا کنید🥰  عالی بودن را برای خودمان همیشه تکرار کنیمتا عالی شویم. ما به هر‌ چه فکر می کنیم ،هرچه می گوییم و هر چه به زبان می آوریمهمان می شویم. پس همواره با خودت تکرار کنهمه چیز عالی است...🌷به ذهن و ضمیر خود عالی بودن را القاء کنید.ذهن ما چیزی را می سازد که می گوییم.افکار ما می تواند یک بیابان خشک رابه گلستانی تبدیل کند.آدم های سالم دنیایی از افکار عالی دارند وذهن خود را خوشحال و سالم نگه می دارند.برای همین همیشه سلامت، شاد ،خونسرد و مهربان هستند💐