2733
2734
عنوان

سونوگرافی توسط دکتر مرد☹☹☹

| مشاهده متن کامل بحث + 22161 بازدید | 95 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ببابا منه بیچاره چی رفتم سونوی سینه و زیر بغل یارو یه پسر جوون بووووود   

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین

پس شار ما چی ک یه دکتر زن نداره🤣🤣🤣

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
ترسناک شد😐بدبختی اینجاس هزینشم دادم.

بیخیال بابا منم قبلا میگفتم جایی دکتر زن هس نباید دکتر مرد رف چون مامانم اعتقادش این بود ولی بعد همسرم بهم گف کلا دکترا نگاه نمیکنن که خودش کادر بیمارستانه منم میرم بیمارستان اونا آقا هستن راس میگه اصلا حواسشون نیس

2738

منم سونو واژینال رفتم مرد نمیخواستم برم ولی خیلی از کار دکتره تعریف کردنو گفتن چشم پاکه..اصلا هم نگاه نمیکرد فقط سرش تو مانتور بود ی ملحفه انداختم روم 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

من سونو سینه رفتم دوبار مرد بود ...خیلی خجالت میکشیدم جوری ک از قیافمم مشخص بود خود دکتره گفت خجالت نکش منم جای پدرتم 😑

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  

من اصلن یادم نمیاد سونو پیش دکتر خانم رفته باشم. هر جا رفتم آقا بود.

جالبه یه جا که قبلنا زیاد می رفتیم من و مادرم آقا بود و فقط برا خانم ها انجام میداد، چون دستیارش خانم بود به خاطر اون مراجع آقا قبول نمیکرد.

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
دقت ربط داره من چندتا سونوگرافیست زن رفتم مجرد بودم هیچ کدوم تشخیص ندادن که کیست تخمدانم ترکیده حتی ...

عزیزم این به مهارت و تجربه و سواد پزشک ارتباط داره که همه‌ی این موارد کاملا مستقل از جنسیت هستن

شما نمیتونید تجربه‌ی تصادفی خودتون رو به همه‌ی پزشک ها نسبت بدین

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
2706