2733
2739
عنوان

سونوگرافی توسط دکتر مرد☹☹☹

| مشاهده متن کامل بحث + 22258 بازدید | 95 پست

منم راهنمایی بودم سونو شدم اولین بارم بود پریودام نامنظم بود مامانم بابام فرستاده بود😒😒😒هی دکتره میگف چته میگفتم از بابام بپرس هی چندبار گف اخرش بهش گفتم خب روم نمیشد مامانمم واقعا نوبره😒😒😒

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اصلا نگاهم نمیکنن نگرانیت بیجاست عزیزم  منم همین مشکلو داشتم ولی وقتی رفتم دیدم اصلا یه دقیقه ...

تو بچگیم یادمه رفتم نمیدونم چرا ولی بخاطر اون چیزی ک مالید ب شکمم تا دوماه هرچی دکتره فش میدادم😂

2740

کلا با دکتری ک مرد مشکل ندارم 

جاریم اون سری میگفت سونو زن برو من ک خودم خجالت میکشم 😑 چه شکلی میری پیش مرد 

گفتم عزیزم هرکی یجوری راحت 

شمام راحت نیستی کنسل کن برو جایی ک خانم باشه 

هر چند ک نمیبینه شما رو اون آقا آنقدر ک در روز بیمار دارن براشون عادی ولی هر کس نظر متفاوتی بهتر جایی بری ک خیالت راحت باشه و ارامش داشته باشی 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
2706