2752
2734
عنوان

همه دخترای ۲۳ ساله با پول خودشون ماشین خریدن جز من💔

| مشاهده متن کامل بحث + 423 بازدید | 22 پست
میخاستم بهت پیام بدم همه تاپیکات قفل بود  میخاستم بگم لطفا از این پسر بکش بیرون بدبخت بدبخت ...

همه بهش گفتن پیگیرش نباش اما خودش 1000 تا تاپیکم بزنه نظر بپرسه باز کار خودشو میکنه

خودتحقیر خودش که خودشو دستمال مصرفی پسری که میگه نمیگیرمت ولی باهم باشیم میکنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم 100 دفعه بهش گفتم 1000 تا تاپیک تکراری میزنه اما گوش نمیکنه تازه بهت یهو میپره ادم دلش میسوزه می ...

😞😞😞😞خدا کمک همه دخترهای سرزمینم کنه ک بخاطر خانواده یا فقر یا محبت نرن سراغ این نره غول های بی احساس 

من ۲۵ سالمه ولی ماشین ندارم والا جلو در خونمون ماشینم پارک نیس. یه جوری میگین انگار پفکه🤣

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
😞😞😞😞خدا کمک همه دخترهای سرزمینم کنه ک بخاطر خانواده یا فقر یا محبت نرن سراغ این نره غول های بی ا ...

اگر دخترها یکم هدفمند باشن تو زندگیشون دنبال شوهر نباشن انتخاب درست داشته باشن تو درس کار ازدواج و ... یکم تلاشگر باشن مشکلات خودشونو بپذیرن و سعی کنن حلش کنن و همش چشمشون به زندگی دیگران نباشه و تقصیرها را گردن دیگران نندازن و زندگیشونو تباه نکنن تن به هرکس و هرچیزی ندن عالی میشد