2733
2734
عنوان

سونوگرافی توسط دکتر مرد☹☹☹

| مشاهده متن کامل بحث + 22319 بازدید | 95 پست

منم راهنمایی بودم سونو شدم اولین بارم بود پریودام نامنظم بود مامانم بابام فرستاده بود😒😒😒هی دکتره میگف چته میگفتم از بابام بپرس هی چندبار گف اخرش بهش گفتم خب روم نمیشد مامانمم واقعا نوبره😒😒😒

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اصلا نگاهم نمیکنن نگرانیت بیجاست عزیزم  منم همین مشکلو داشتم ولی وقتی رفتم دیدم اصلا یه دقیقه ...

تو بچگیم یادمه رفتم نمیدونم چرا ولی بخاطر اون چیزی ک مالید ب شکمم تا دوماه هرچی دکتره فش میدادم😂

کلا با دکتری ک مرد مشکل ندارم 

جاریم اون سری میگفت سونو زن برو من ک خودم خجالت میکشم 😑 چه شکلی میری پیش مرد 

گفتم عزیزم هرکی یجوری راحت 

شمام راحت نیستی کنسل کن برو جایی ک خانم باشه 

هر چند ک نمیبینه شما رو اون آقا آنقدر ک در روز بیمار دارن براشون عادی ولی هر کس نظر متفاوتی بهتر جایی بری ک خیالت راحت باشه و ارامش داشته باشی 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
2706