2737
2734
عنوان

سونوگرافی توسط دکتر مرد☹☹☹

| مشاهده متن کامل بحث + 22237 بازدید | 95 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقتشون بالاتره من خیلی قلقلکیم تادستگاه سونورو میذاره روی شکمم ویبره میخندم یبار سونو مرد بود گفت س ...

دقت هم ربطی به جنسیت نداره

ساکت باش گفتن دکتر هم همین طور

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
2731
خداروشکر ک من مجردم😑😐

مجردی ؟

بابا بیخیال

وقتی مجرد بودم یبار واسه سونوی لگنی که همون تخمدان و رحم هست رفتم سونو دکتر پرسید آخرین بار کی عادت شدی منم گفتم ۱۰روز پیش بعد گفت متاهلی؟گفتم مجردم گفت  داری تخمک آزاد میکنی اینارو یادداشت کن برای بعدا خواستی بچه دار بشی سابقه الانتو داشته باشی

هیچ چیز بدی هم نداشت 

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
بابا مشکل من خجالت خودمه 😐😑

بابا خجالت برا چی

هیچوقت یادم نمیره 14 سالم بود مامانم منو برد دکتر

سونوگرافی 

بعد دکتر گفت لباساتو بزن بالا

حالا فکر کن من اون موقع شکمم پر مو بود شیو نکرده بودم😐اونجا برا اولین بار خجالت کشیدم 😂

بابا خجالت برا چی هیچوقت یادم نمیره 14 سالم بود مامانم منو برد دکتر سونوگرافی  بعد دکتر گفت ...

خو منم از همین خجالت میکشم😂😂😂😂بس ک تنبلم حوصلم نمیاد😂😂😂

2740
وای چجوریه دقیقا   اونجا رو میبینه،؟

خودش نگاه نمیکنه که دستیارش دستگاهو میزاره اما حرکت دادن دستگاه با خود دکتره تازه من بازم دیده نمیشد هی می‌گفت بخواب به پهلوی چپ و راست. قشنگ دستاش میخورد بهم‌. تا یه مدت حالم از خودم بهم میخورد 😶 اگه میدونستم اینجوری میشه اصلا نمی‌رفتم ولی دکترم فقط اونجا رو قبول داشت واسه سونو 

خودش نگاه نمیکنه که دستیارش دستگاهو میزاره اما حرکت دادن دستگاه با خود دکتره تازه من بازم دیده نمیشد ...

این سونوی واژینال ماژیناله چیه هرچی هست مال متاهلاس دیگه فقط؟؟؟😐

دقت هم ربطی به جنسیت نداره ساکت باش گفتن دکتر هم همین طور

دقت ربط داره من چندتا سونوگرافیست زن رفتم مجرد بودم هیچ کدوم تشخیص ندادن که کیست تخمدانم ترکیده حتی مایع درون لگن رو ندیدن که مامانم دیگه دعوام کرد گفت باید بری پیش مرد و اونم گفت کیست ۳۵میلی متری داری که پاره شده خونریزی داری و سریع گفت برو دکتر زنان 

...

چطوره که اون یکیا نفهمیدن اما این یکی توی همون روز فهمید چمه؟

یا حامله بودم دکترم توی مطب گفت برو سونوی بیرون رفتم دکتر سونوگرافیست زن گفت اصلا باردار نیستی گفتم مگه میشه اینم آز بتام 

بعد رفتم پیش یه مرد سریع پیدا کرد بچمو ۶هفتم بود

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
2706