2733
2734
عنوان

اوابوست برای تنبلی شدید

65 بازدید | 4 پست

روزی ۲ عدد آخر شب میخورم باید به مدت ۳ ماه باشه الان ۲ ماهه مصرف میکنم آخرین بار ک سونو دادم هیچ فولیکول فعالی نداشتم ۱ ماهه دیگه سونو میدم به نظرتون تاثیری داشته؟

اگر خیلی شدید باشه ۶ ساعت یه دونه باید بخوری

من اخرین ماه که باردار شدم روزی ۴تا اوابوست ،۳تا لتروزول،روزی ۳تا متفورمین و امپول ...

دیگه حساب کاربریای ترکیده از دستم در رفته.بیاین و بخاطر خدا کمتر گزارش بزنید کاشف و گزارش دهنده...است
اگر خیلی شدید باشه ۶ ساعت یه دونه باید بخوری من اخرین ماه که باردار شدم روزی ۴تا اوابوست ،۳تا لتروز ...

سونو دادم روز ۱۳ پری بزرگ ترین فولیکول 9mm همچین چیزی یا خدا روزی ۴ عدد آخه خیلی گرونه لعنت بهش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سونو دادم روز ۱۳ پری بزرگ ترین فولیکول 9mm همچین چیزی یا خدا روزی ۴ عدد آخه خیلی گرونه لعنت بهش

نگران نباش خدا بزرگه من اخرین بار تو یه حال روحی خیلی مزخرف بودم نگم برات اونقد ک تحت فشار عصبی بودم رفتم داروهامو گرفتم نشستم همونجا زار زدم ن بخاطر هزینه ها ک اونم سهم کمی داشت ،روح و روانم از مصرف این همه قرص دیگه نابود شده بود داروهامو نصفه نیمه مصرف کردم اونقد حالم بد بود شوهرم داروهامو دور انداخت گفت اصلا بچه نمیخوایم

ولی شکر خدا جواب گرفتم

شما هم روزی نیم ساعت پیاده روی داشته باش سعی کن اعصابتو اروم کنی از هرچیزی باعث استرس میشه دوری کن

دیگه حساب کاربریای ترکیده از دستم در رفته.بیاین و بخاطر خدا کمتر گزارش بزنید کاشف و گزارش دهنده...است

من یکماه روزی دوتا خوردم

به همراه متفورمین و کلومیفن با تجویز پزشک

سونو دادم فولی ۲۲ و ۱۵ داشتم باردارم خداراشکر

انشالله از شمام‌میشه

دکتر زنان رفتی؟؟

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌹 نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.