2733
2739

16سالگی مامان و بابا شدیم

الان در آستانه سن 25سالگی هستم

پسرم مابین سن 7و 8سالشه

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست
واس تحقبق و شناخت چکارکردی؟ شوهرمنم شهر دیگه بود خ دروغا بهم گفت مثلا درمورد شغلش. بیکاربود الکی وان ...

وقتی وانمود کرد شاغل هست زن شدی الان

شغلش چیه ؟!

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هرچی قسمتت باشه خواهر، انشالله ک بخت خوبی نصيبت بشه.. جوش نزن بره گمشه مرتیکه خر جوابشو نده خودش کنف ...

جواب ندادم. دوساله ازدواج کردیم بهم خرجی نداد هیچوقت مامانم خرجومونو داد و اجاره خونه رو. اومد شهرم هم. کار پیداکرد هم ب بهانه غربت پول ازمامانم تیغ زد بعدم ک یکم. پول ب خودش دید گفت تو لیاقتمو نداری جداشیم پول جمع کنم برن زن از تهران میگیرم 😒وقتی ب ی ادم بی پول راصی شدم حالا اینجوری جوابمو داد. قبل عقد وانمود کرد واس باباش چایی و غذا گرم میکنه دلسوزه بعد عفد دیدم بابای پیر مریضش خودش هر صبح چایی میذاره و کاراشو میکنه شوهرم یا تو گوشی یا جلو تلویزیون یا خواب. سرکارم نمیرفت یبارک گفتم. الکی رفت بیرون وانمود کرد رفته دنبال کار. هیچی ب هیچی گفتن بیایم شهر من چون کلانشهره اومدیم دیگ خودشو گم کرد بعد شش ماه😔

وقتی وانمود کرد شاغل هست زن شدی الان شغلش چیه ؟!

گفت تو پشت خونه باباش کارگاه تولیدی زده عکسم واسم فرستاد نگو الکی بوده واقعا کارگاهی بوده ولی متروکه.سر گرمی. بعد ک عقد کردیم فتیم شهرش دیدم الکی گهگداری سر میزنه ب کارگاهش. تا گفتم واس شغلش گفت ها برم وام بگیرم از دانشگاه شهرمون( ی دانشگاه جدیدالتاسیس ک شهرشون اتوبوس نداره اومدن دانشگاه پیام. نور زدن اونجا)اومد گفتم چیشد گفت منتظرم اصلا خبری نبود بیکاربود. بعد بیست روز صبرم تموموشد همش خواب یود تو خوته یا فیلم نگاه میکرد منم گول میزد بیا فیلم اپارت واینا ببینیم 😒 اومدیم شهرمن.مشهد.کار پیداکرد سه تا دیگ. نمیومد خونه روزی فقط 5ساعت واس استراحت فقط. شبها هم میرفت سرکار ولی ن خرجی میداد ن اجاره مامانم میداد. هربارم میگفتم. کو حقوقت دروغ میگفت بعد یمدت علنی الم شنگه راه مینداخت مثلا میگفت تو باید بهم حقوق بوی میرم خرید میکنم از بازار( با کارت منک مامانم توش پول میریخت ماست و. نون  اینجورچیزا میخرید)یبارم 300از کارتم. برداشت پس نداده. هنوز. الانم زمستون موقع تمدید خونه بود فرارکرد قایم شد. بخیالش منو با صاحب خونه خاسته دربندازه. مامانم اومد تمدید کرد چک داد. باز زنگ. زد چیشد گفتم تمدید کرده مامانم گفت عه درباز کن بیام منم گفتم نه. هروقت پول رهن اجاره رو دادی بیا شش‌ماه رفته. جداییم. 

2742
واس تحقبق و شناخت چکارکردی؟ شوهرمنم شهر دیگه بود خ دروغا بهم گفت مثلا درمورد شغلش. بیکاربود الکی وان ...

زنگ زدیم به مسئولینش ازشون تحقیق کردیم شماره ثابت کارخونشونم گرفتیم ازش

زنگ زدیم به مسئولینش ازشون تحقیق کردیم شماره ثابت کارخونشونم گرفتیم ازش

خب شوهرمن گفت کارگاه تو. خونه باباشه تو حیاط پشتی واقعا بود ولی الکی واس سرگرمی وانمودکرد کارمیکنه چون متروکه بودجلو من خ خالیا بست گفت میبرمت ماه عسل چالوس نبرد. ویلای فامیلشون. خ وعده داد عمل نکرد منک. راضی نیستم ازش 

2740
خب شوهرمن گفت کارگاه تو. خونه باباشه تو حیاط پشتی واقعا بود ولی الکی واس سرگرمی کارمیکرد جلو من خ خا ...

البته منم خیلی ساده گرفتم عروسی نخواستم ماه عسلم رفتیم مشهد 

البته منم خیلی ساده گرفتم عروسی نخواستم ماه عسلم رفتیم مشهد  

بهم کلک زد دید آبرودارم سواستفاده کرد خ دلم شکسته ازش ابرومو برد بعد  چندماه گفت فقط هوس رابطه داشتم منم دیگ ازش فاصله گرفتم شدیم خواهربرادر. 😔بیشعور خب میرفت صیغه میکرد یا دوسدختر میگرفت چرا ب اسم عقد اومد آبرومو برد؟ن خرجی داد ن مسافرتی هیچی فقط شدم پله ترقیش ک پز بده جلو دیگران زن از شهربزرگتر گرفته بعدم دلشو زده میگ. ایندفعه ازتهران میگیرم. 

بهم کلک زد دید آبرودارم سواستفاده کرد خ دلم شکسته ازش ابرومو برد بعد  چندماه گفت فقط هوس رابطه ...

منم قبول کردم از تهران برم پیشش تو یزد اون موقع بنظرم زیاد سخت نمیومد ولی الان دارم اذیت میشم مهریت چقدره؟

منم قبول کردم از تهران برم پیشش تو یزد اون موقع بنظرم زیاد سخت نمیومد ولی الان دارم اذیت میشم مهریت ...

یزد ک. بزرگه بازم ولی شهرشوهرم حتی اتوبوس سینما هیچی نداره. شماله. گول خوردم. فک کردم بجاش اهل زندگیه ولی نبود فقط دنبال پول و موقعیت بود 

2706