2733
2734
منم یکم بیشتره خواهر برادری که زندگی نشد میگه دوستت نداره؟

مفتی میخاد همچیو. نمیخاد خرج کنه شدیدا خسیس مثلا اونروز زنگ زدم گفتم من نفقمو میخام گفت من پول ندارم ی کیلو سبب زمینی بخرم. برو طلاقتو بگیر چون میدونه تا اون نیاد ک طلاقمو نمیدن. زن سابقشم همینجوری خون ب جگر کرده ک از 1000سکه گذشته. الکی میگفت زنم پول پرست بود محبورم کرد 1000تا مهرش کنم خب اینک یدونشم نداد زنه فرارکرد از دستش چون خ باهات بازی میکنه هی میکشونتت دادگاه. دختره اس داده بود بهش هفت سال عمرمو حروم کردی اسشو نگه داشته بود 

مفتی میخاد همچیو. نمیخاد خرج کنه شدیدا خسیس مثلا اونروز زنگ زدم گفتم من نفقمو میخام گفت من پول ندارم ...

ای بابا نفقه وظیفشه اگر نمیتونه بده فکر کنم دادگاه بهت حق طلاق بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای بابا نفقه وظیفشه اگر نمیتونه بده فکر کنم دادگاه بهت حق طلاق بده

بازی درمیاره هردوسه هفته یبار ی مبلغ کم سی هزارتومن میریزه. چون اگ مرد شش ماه مداوم نفقه نده حق طلاق داریم اگ پنج ماه نده ی ماه بده هیچ میشه حقت. اینم مملکت ماست. 😒بهش گفتم نفقه بده علنی گفته عه واس پول زنم شدی 😨ن خونه داره ن ماشین ن ملک ن زمین واس کدوم پول من فک کردم انسانیت و اخلاق داره فبل ازدواج تظاهرکرد ک داره. حالا میگ اگ اینجوریه کاش منم زن بودم شوهرمیکردم خرجمو بده. چه حرفیه اخه. 

بازی درمیاره هردوسه هفته یبار ی مبلغ کم سی هزارتومن میریزه. چون اگ مرد شش ماه مداوم نفقه نده حق طلاق ...

بهش بگو خاک بر سرت که خودت مردونگی خودتو میبری زیر سوال خیلی دلت میخواد بفرما برو عمل تغییر جنسیت کن زن شی یکی بیاد بگیردتت منم نجات پیدا کنم. مادر پدرش چی میگن؟

2728