2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۲۷ البته چون بچه بودم نمیدونستم چی ب چیه وقتی ۲ سال از نامزدیمون گذشت یکمی که عاقل شدم بهمش زدم...ی ...

😂😂😂سرعت عمل خانوادت فقط ...مامان من ۱۱سالش بود که ازدواج کرد البته تو اون دوره باید تو همین رنج از سن و سال دخترا شوهر میکردن 

2731
😂😂😂سرعت عمل خانوادت فقط ...مامان من ۱۱سالش بود که ازدواج کرد البته تو اون دوره باید تو همین رنج ا ...

تازه یه سال بعد عقد ازدواج کردیم یه سال بعد دخترم بدنیا اومد..الان ک ۲۷ سالمه دخترم تقریبا ۱۱ سالشه هر جا میریم میگه خواهرید.....

😍😍ستایشم تمامه دنیاااامه😍😍

خودم انتخاب کردم بعد دو روز ب خانواده ام گفتم

اونام گفتن بهش بگو بیاد

دوستی و ازدواج تمام

ما.دوران نامزدی و دوران عقد نداشتیم

برای بچه های خودم هم همین نسخه رو می نویسم

دوران نامزدی و عقد نه

همین ک عشق دو طرفه باشه که معشوق از رو شیشه راه بره ولی حالیش نباشه کافیه

منظورم این ک حاضر باشه جون شو بده خون بده

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست
2740
تازه یه سال بعد عقد ازدواج کردیم یه سال بعد دخترم بدنیا اومد..الان ک ۲۷ سالمه دخترم تقریبا ۱۱ سالشه ...

اینجوری خیلی خوبه😍🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
درحال جدایی دیشب دونیمدنصفه شب خواب بودم واسم بدو بیراه فرستاده تو واتساپ 😒

هرچی قسمتت باشه خواهر، انشالله ک بخت خوبی نصيبت بشه.. جوش نزن بره گمشه مرتیکه خر جوابشو نده خودش کنف میشه

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎
ترکیبی 😊خودم پیداش کردم چند روز تلفنی حرف زدیم آشنا شدیم چون یه شهر دیگه بود بعد اومد خواستگاری

واس تحقبق و شناخت چکارکردی؟ شوهرمنم شهر دیگه بود خ دروغا بهم گفت مثلا درمورد شغلش. بیکاربود الکی وانمود کرد شاغله

😂😂عزیزمممم ولی بامزس ...از شوهر و زندگیت راضی هستی ؟

اره خوبه 

یه جورایی داریم سه تایی باهم خاله بازی میکنیم تا بگذره ببینم آخرش چی میشه...

😍😍ستایشم تمامه دنیاااامه😍😍
2706