2737
2734
عنوان

چرا ترکوندید پسسسس؟😅😅😅

| مشاهده متن کامل بحث + 17247 بازدید | 783 پست
همون اولیه تو صفحات اول سوالاتمونو لایک کرده اونه.حالا درخواست واسه چیته وقتی نه اسم داره نه میتونه ...

وقتی کاربریشو کامل کنه میتونه قبول کنه و میام تایپک میبینم کدوم بوده لایک کرده مینویسه درخواست دادهدشده اووووکییییی😉

وقتی کاربریشو کامل کنه میتونه قبول کنه و میام تایپک میبینم کدوم بوده لایک کرده مینویسه درخواست دادهد ...

شایدم با یه کاربری جدید اومد😐😛😁من خودم پارسال که این مدلی شده بودم وقتی خط جدید خریدم کلا اونو ببخیالش شدم و با خطم از اول ثبت نام کردم اصلا یادم نیست ایمیلم چی بود🤔

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شایدم با یه کاربری جدید اومد😐😛😁من خودم پارسال که  که این مدلی شده بودم وقتی خط جدید خریدم کل ...

اوووو حالا توام دیگه پیچیدش نکن حالا شاید با این اوند نگه داشتنش ضرر نداره هاااا

اوووو حالا توام دیگه پیچیدش نکن حالا شاید با این اوند نگه داشتنش ضرر نداره هاااا

باشه😄😄😄😄😄

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
2728
شایدم با یه کاربری جدید اومد😐😛😁من خودم پارسال که این مدلی شده بودم وقتی خط جدید خریدم کلا اونو بب ...

راستی اون روحتون چقد مشخصاتش عین منه 😂😂😂😂بین ۲۴تا۲۸،،بچه دختر،،تقریبا سه سال،،،البته خورگزستانی نیستم ولی شوهرم قبل ازدواج اسممو گذاشته بود خوزستانی نمیدونم چرا،من شمال کشورن

راستی اون روحتون چقد مشخصاتش عین منه 😂😂😂😂بین ۲۴تا۲۸،،بچه دختر،،تقریبا سه سال،،،البته خورگزستانی ...

شاید  اون یکی قُلته😅😅😅😅

2740
دمت گرم بابا .کلی طرف دار داری .     خیلی باحاله .    

من یا روحهای محترم سایت؟😅😅😅😅😆

2706