2752
2739
عنوان

چرا ترکوندید پسسسس؟😅😅😅

| مشاهده متن کامل بحث + 17247 بازدید | 783 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید😂😂😂😂من دفه اول لایک کرد درخواست دادم بعد رفتم سراغ تایپک اسی اونجا دیدم سه تا لایکش کرده درخ ...

نیستم😡👊

الکی جو ندین😁

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
2731
2740
مشکوکه قضیه😑😳

من روحه نیستم😡 ولی کاربرای دیگه دارن پیازداغشو زیاد میکنن.رفتن  با ایمیل اومدن هی لایک میکنن.بی مزه ها😞

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
خب من دیگه برم یکم درس بزنم کمرم  هممونو ب خدا میسپارم 😃👋👋😘 کاش تاپیک نترکه فقط برگردم بر ...

اگر کاراگاهها بذارن😐باشه برو.یاعلی😙

یعنی زنی😕

اون روح اولی دیشبیه زن بود.بین ۲۴ تا ۲۸ سالش بود.یه دختر ۳ ساله داشت.جنوبی بود😁اینارو دوستان با لایک ازش پرسیدن😄😄😄